Тепер всі ресурси на Blogger підтримують захищене зєднання

274

Від автора: Google реалізував підтримку захищеної версії HTTP на всіх ресурсах, розгорнутих на платформі компанії Blogger. Нововведення стосується всіх блогів крім тих, які розміщуються на персональних користувальницьких доменах.

Компанія Google повідомила, що тепер всі блоги, розміщені на Blogger, підтримують версію протоколу HTTPS. Нововведення реалізовано на всіх ресурсах платформи, крім ресурсів, розгорнутих на персональних доменах.

Щоб відвідувачі сайту могли переходити на нього через захищене з’єднання, спеціалісти радять активувати функціонал для перенаправлення на HTTPS. Якщо дана опція включений в адміністративній панелі (настройка «Перенаправлення на HTTPS»), то користувачі потраплять на зашифровану версію блогу, адреса якої виглядає наступним чином: https://сайт.blogspot.com

Крім цього, фахівці компанії радять власникам блогів протестувати весь функціонал своїх ресурсів на підтримку захищеного з’єднання. Деякі віджети, шаблони та плагіни не розраховані на HTTPS і здатні коректно працювати тільки через з’єднання HTTP. З-за цього за замовчуванням платформа буде пропонувати користувачам на вибір обидві версії протоколу.