Тепер все встало на свої місця-battlefield 2042 спочатку розроблялася як королівська битва

14

Бета-версія battlefield 2042 виявилося не зовсім тим, що очікували багато фанатів. Було багато скарг на основні речі, такі як проблеми з сервером і збої, а також спекуляції про те, скільки років бета-збірці насправді, але крім цього, багато хто критикував те, як гра відчувалася. Рух персонажів, перестрілка і дизайн рівнів просто відрізнялися від минулих ігор battlefield, і виявляється, що для цього може бути вагома причина – battlefield 2042, можливо, не розроблялася як традиційна battlefield.

За словами інсайдера тома хендерсона, battlefield 2042 фактично зародилася як королівська битва, з великим джерелом натхнення у вигляді apex legends, а потім перетворилася на більш традиційну battlefield.

Це, звичайно, лише чутка, але, безумовно, в бета-версії battlefield 2042, здається, є багато явних залишків покинутого напрямку королівської битви. Від великого, відкритого, менш орієнтованого на стратегію дизайну рівнів до фахівців, подібних apex.

Звичайно, ходять чутки, що в battlefield 2042 все ще є свого роду королівська битва у вигляді режиму hazard zone. Ea і dice надали дуже мало подробиць про нього, заявивши тільки, що це командний спільний досвід з високими ставками, але, за чутками, він черпає натхнення з escape from tarkov та інших королівських битв, заснованих на цілях. Ми нарешті дізнаємося більше найближчим часом, оскільки ea та dice обіцяють перший трейлер hazard zone цього четверга (14 жовтня).