Тепер rpcs3, популярний емулятор ps3, може запускати всі 3233 гри зі свого каталогу

24

Емулятор playstation 3 відтепер підтримує більше 3 тисяч ігор — відповідна заява була опублікована творцями програми в мікроблозі. Розробники rpcs3 відзначили, що більше не залишилося проектів зі складеного ними каталогу, несумісних з програмою.

Джерело зображення: rpcs3.net

Всього на rpcs3 було протестовано 3233 ігри для ps3, з яких 2054 доступні для проходження від початку і до кінця. Всі проекти, в залежності від ступеня їх сумісності з емулятором, розподілені в рамках декількох категорій:

  • playable (63,53 % каталогу, 2054 одиниць) — ігри, доступні для проходження з хорошою продуктивністю і без збоїв у роботі;
  • ingame (30,53 % каталогу, 987 одиниць) — ігри, які не можна пройти до кінця, або відчувають проблеми з продуктивністю;
  • intro (5,75 % каталогу, 186 одиниць) — ігри, при запуску яких є зображення, але далі головного меню пройти не можна;
  • loadable — 0,19% каталогу, 6 одиниць) – ігри, що видають “чорний екран”з лічильником кадрів / с;
  • nothing (0 %) — ігри, які не ініціалізуються належним чином, взагалі не завантажуються і / або викликають збій емулятора.

Джерело зображення: twitter

Розробники емулятора збираються зайнятися шістьма іграми з категорії loadable, а розділ nothing тепер порожній.

Rpcs3-емулятор ps3 для пк з відкритим вихідним кодом, автори якого виступають проти піратства. Саме тому в комплекті з програмою ніколи не буде iso-образів самих ігор. У серпні rpcs3 отримав підтримку технології amd fidelityfx super resolution.