Tencent запускає видавничий бренд level infinite, націлений на високоякісні глобальні релізи

30

Вчора tencent games оголосила про створення нового видавничого бренду під назвою level infinite. Заснована в амстердамі та сінгапурі, level infinite прагне надавати високоякісні ігрові релізи для глобальної аудиторії.

Однак для ясності, хоча level infinite дійсно буде видавати деякі ігри, вони будуть в основному створюватися всередині студій tencent, таких як arena of valor, і ігри, створені lightspeed&quantum studios, timi studio group (pokémon unite і майбутня honor of kings: world), next studios (synced: off planet), а також деяких сторонніх ігор, таких як don’t starve: newhome для мобільних пристроїв.

Інші ігри західних компаній, в яких є частка tencent, залишаться самовідданими. До них відносяться warhammer: vermintide 2 і warhammer 40,000: darktide від fatshark, vampire: the masquerade – bloodhunt від sharkmob, gtfo з 10 chambers, metal: hellsinger, conan chop chop і ще один неанонсований тайтл (який повинен бути представлений на the game awards 2021 завтра) від funcom.

Генеральний директор tencent games global мішель лю заявила:

запуск level infinite являє собою наступний етап в еволюції tencent games як глобального видавця і надійного бренду. Ми з нетерпінням чекаємо доставити геймерам високоякісні ігри, де б і як би вони не грали.