Take-two interactive подала до суду на творців гри it takes two

30

It takes two – головоломка-платформер про пару розлучаються батьків – отримала хороший прийом від гравців і преси і була номінована на премію game awards 2021. Однак, крім уваги ігрової громадськості, новий проект від йозефа фареса привернув увагу юристів великого видавництва take-two interactive, які угледіли в назві гри порушення прав на товарний знак.

Представник hazelight заявив, що студія не може коментувати поточну ситуацію, але команда сподівається, що всі суперечки будуть вирішені. При цьому розробник не заперечує того, що вони були змушені відмовитися від використання товарного знака в своїй грі через take-two.

It takes two – одна з цілого ряду жертв позовів про захист товарних знаків і авторських прав з боку take-two. Цього року видавництво особливо активно боролося з авторами модифікацій для gta напередодні виходу ремастера.

Згідно з даними патентного відомства сша take-two подала численні заяви на на оспорювання назв в яких присутні “rockstar”, “social club”, “mafia”, “civilization” та інші слова пов’язані з іграми видавництва. Так, бренду, що випускає музичні книги по темі живих виступів” think like a rockstar”, довелося відмовитися від торгової марки після позову take-two. А компанія з флориди “rockstar ax throwing”, що спеціалізується на метанні сокир, продовжує відстоювати права на торгову марку в суді.