Супутники в pathfinder wrath of the righteous: де знайти

17

В pathfinder: wrath of the righteous супутники є унікальними персонажами, яких головний герой може взяти в свою групу. Всього в грі можна знайти більше дюжини подібних бійців. У загоні дозволяється одночасно тримати до 5 напарників, тому інші будуть перебувати на вашій базі (таборі або дрезені).

Деяких потенційних компаньйонів ви знайдете за сюжетом практично на самому початку гри, а інші приєднаються до вашої команди тільки після виконання певних умов. У цьому посібнику ми розповімо вам, де знайти всіх супутників, і як їх приєднати до себе. Додамо, що всі вони мають свій характер і світогляд, тому цілком можуть піти від вас, якщо ви підете неприйнятним для них міфічним шляхом. Плюс, з деякими з них можна завести роман.

Як завербувати сіілу

Це перший компаньйон, якого ви зможете взяти в свій загін. Вона знаходиться в підземній печері під кенабресом, тобто ви зустрінете її вже в пролозі.

Камелія

 • раса: напівельф
 • стартовий клас: мисливець на духів
 • світогляд: спочатку невідомо (вдасться відкрити тільки після виконання одного із завдань в 3-му акті)
 • залишає групу: в кінці 4-го акту, якщо вибрати шлях еона.

Як завербувати камелію

Ви зіткнетеся з нею в печері під кенабресом (пролог) практично відразу ж після взяття в групу сііли.

Ланн

Як завербувати ланна

Ви знайдете його вже на самому початку гри, в печері під кенабресом. Незабаром ви виявите меч і підете в село монгрелів. Якщо ви відмовитеся показувати його, то ланн вирішить покинути вашу групу, але лише на час прологу.

В кінці цієї глави після битви з босом в охоронному лабіринті ви знову зустрінетеся з ним, якщо раніше він пішов від вас. Тут вам належить прийняти остаточне рішення про те, чи прийміть ви його в свою команду або виженете.

Вендуаг

Як завербувати вендуаг

Ви знайдете її вже на самому початку гри, в печері під кенабресом. Незабаром ви відшукайте меч і підете в село монгрелів. Якщо ви погодитеся показати його вождю племені, то вендуаг вирішить покинути вашу групу, але лише на час прологу.

В кінці даної глави після битви з босом в охоронному лабіринті ви знову зустрінетеся з нею, якщо раніше вона пішла від вас. Тут вам належить прийняти остаточне рішення про те, чи прийміть ви її в свою команду або виженете.

Примітка: якщо ви два рази (спочатку в натхолмі, а потім в лабіринті) підете по міфічному шляху ангела, то вендуаг в будь-якому випадку покине вашу команду.

Відзначимо, що навіть якщо ця норовлива панянка пішла від вас, то ви все одно зможете приєднати її до себе, проте зробити це вдасться лише в 5-му акті. Для цього необхідно в 3-му розділі після повернення в село монгрелів розібратися з вендуаг, а потім пощадити її. Далі переконайте її в тому, що вона насправді слабка. Потім дочекайтеся отримання квесту “останній шанс” і знову прийміть напівкровку в свою групу.

Вольжиф

Як завербувати вольжифа

В 1-му акті прямуйте в таверну під назвою «серце захисника». Там пройдіть в підвал і поговоріть з потенційним супутником. Потім знову йдіть наверх і поспілкуйтеся з ірабет. Попросіть її звільнити злодюжку. Отримавши дозвіл, знову спустіться до тифлінгу і відкрийте клітку. У підсумку він стане вашим напарником.

Відзначимо, що зробити все це потрібно відразу ж після відвідування таверни. Якщо ви забаритеся, то незабаром демони штурмують трактир, а тифлінг просто зникне. Додамо, що якщо ви виконаєте його особистий квест, то він потім почне продавати непогані дрібнички.

Угольок

 • раса: ельф
 • стартовий клас: мічена відьма
 • світогляд: нейтральний добрий
 • залишає групу:

Як завербувати вугіллячко

Ви зможете зустріти її вже в 1-му акті в локації під назвою ринкова площа. Вам належить врятувати її від декількох стражників, які збираються спалити її на багатті. Після цього вона буде супроводжувати вас, незалежно від того, яким шляхом ви вирішите піти.

Неніо

 • раса: людина ->кіцуне
 • стартовий клас: геній сувоїв
 • світогляд: нейтральна
 • покидає групу:

Як завербувати неніо

В тій же частині ринкової площі (1-й акт), де ви можете відшукати слугу арендея, можна наштовхнутися на таємничого незнайомця. Якщо ви спробуєте поговорити з ним, то він тут же розгорнеться і пропаде.

Після цього вийдіть на глобальну карту і почекайте, поки не відбудеться випадкова зустріч (в околицях кенабреса). В рамках неї ви повинні будете зустріти неніо. Пройдіть кілька перевірок навичок при розмові з культистами, а потім розберіться з ними і запросіть панночку приєднатися до вас.

При виконанні особистого квесту персонажа “більше, ніж нічого”, ви відвідаєте безіменні руїни (2-й акт), де зможете розкрити справжню форму дівчини.

Дейран

Як завербувати дейрана

Під час дослідження ринкової площі (1-й акт) ви можете наштовхнутися на прислугу арендея (він сам повинен буде підійти до вас поруч з каплицею). Поговоріть з ним і погодьтеся допомогти йому. Після цього у вас відкриється доступ до нової локації – будинок для вечірок. Ідіть туди і бийтеся з демонами. Потім поговоріть з графом і візьміть його в команду.

Зосіель

 • раса: людина
 • стартовий клас: жрець
 • світогляд: нейтральний добрий
 • залишає групу:

Як завербувати зосіеля

На самому початку 2-го акту ви станете командувачем п’ятого хрестового походу. Після цього королева голфрі попросить зосіеля приєднатися до вашої групи. Тобто нічого робити вам не потрібно.

Регілл

Як завербувати регілла

Ви зможете найняти його в ході виконання завдання «за заповітами пекла», який видається при дослідженні карти світу в 2-му акті. Вас чекає випадкова зустріч, під час якої персонаж на ім’я якер повідомить вам, що його загін потрапив у засідку. Погодьтеся допомогти йому і прямуйте в локацію укріплений табір.

Діставшись до потрібного місця, пройдіть по похилій стежці, розбираючись по шляху з горгульямі. Увійдіть в печеру, поговоріть з регіллом і розправтеся з рештою противниками. Потім ви зможете попросити його приєднатися до свого загону.

Якщо ж ви не станете допомагати лицарям пекла, то зустрінете цього супутника в втраченому святилищі.

Арушалай

 • раса: підноситься суккуба
 • стартовий клас: лазутчик
 • світогляд: хаотичний нейтральний
 • залишає групу: якщо ви підете по шляху демона, а перед цим не зможете перекрутити арушалай, переконавши її прийняти свою демонічну природу.

Як завербувати арушалай

Ви можете приєднати її до своєї групи в кінці 2-го акту або в середині 3-го. Для реалізації першого варіанту вам буде потрібно виконати кілька спеціальних дій:

 1. насамперед розблокуйте міфічний шлях азати, пройшовши місію» погляд, спрямований до зірок ” в 1-му акті на ринковій площі.
 2. у 2-му акті розправтеся з горгульями, які нападають на армію, поверніться в втрачене святилище і знайдіть там вівтар дезни. Він знаходиться в південній області рівня, прямо під горою.
 3. далі знайдіть 2 особливих предмета на локації: перший захований в печері, а другий – на мертвому тілі біля підніжжя гори. Знайшовши їх, відтворіть необхідну мелодію, вибравши правильну послідовність: посередині, праворуч, ліворуч, посередині і посередині.
 4. відшукайте арушалай в темниці під дрезеном і запросіть її в свою армію.

Якщо ж ви не хочете морочитися з усім цим, то просто почекайте, поки в 3-му акті ви не опинитеся в зелених вратах. Потім виконайте місію “єресь демона” і зустріньтеся з суккубом.

Примітка: якщо в 4-му акті в завданні “крах мрій” ви зможете умовити арушалай, що вона не може втекти від своєї демонічної природи, то суккуб покине вас, щоб розібратися в собі. Потім в 5-му акті вона повернеться до вас на рівні місце страти, але вже в злому вигляді. Демонесса залишиться у вашій групі, якщо ви прямуєте по шляху ліча, демона, легенди або трикстера.

 • раса: дварф
 • стартовий клас: кат
 • світогляд: нейтральний
 • покидає групу:

Як завербувати грейбора

Хоч ви і зустрінетеся з даними персонажем досить рано, проте взяти його в свою команду зможете лише в 3-му акті. Після звільнення фортеці дрезен поговоріть з ірабет, щоб отримати квест «полювання на дракона». Потім прямуйте в трактир, розташований в північно-східному кутку поселення і найміть грейбора, заплативши йому 2500 золота.

Наприкінці місії вам потрібно буде заплатити дварфу ще 12 500 золотих монеток, щоб він назавжди приєднався до вашої групи. Однак якщо завдання піде неЗовсім так, як розраховував грейбор, то він запросить у вас 25 000 золота.

Фіннеан

 • раса: розмовна зброя
 • стартовий клас: жива зброя
 • світогляд: відсутній
 • залишає групу:

Як завербувати фіннеана

Прямуйте в крамницю магічних цінностей. Ви можете потрапити туди при виконанні особистого завдання. Цей меч, що говорить, захований під стелажем. Поговоріть з ним і допоможіть йому вибратися звідси.

Пізніше ви зможете поговорити з фіннеаном в будь-який час, перейшовши в свій інвентар і натиснувши на кнопку в правому нижньому кутку. Для цього можете також екіпірувати їм свого головного героя. Ця зброя можна поліпшити, пройшовши його персональне завдання і постійно спілкуючись з ним.

Айву

 • раса: чарівний дракон
 • стартовий клас: дракон безладу
 • світогляд: хаотичний добрий
 • залишає групу:

Як завербувати айву

Забавний і балакучий дракончик, який стане вашим напарником, якщо ви підете по міфічному шляху азати.

Стонтон вейн

 • раса: дварф або нежить
 • стартовий клас: капелан
 • світогляд: законослухняний злий
 • залишає групу:

Як завербувати стонтона вейна

Ви зустрінетеся з ним майже на самому початку сюжетної лінії, проте приєднати його до свого загону вдасться набагато пізніше. В кінці 2-го акту вам потрібно буде битися з ним, мінаго і нурою. Після цього на початку 3-го розділу під час виконання завдання «дух зрадника» ірабет повідомить вам, що тіло вейна знаходиться в темниці дрезена.

Якщо ви пішли по шляху ліча, то зможете сказати ірабет, що у вас є плани щодо останків дварфа. Потім створіть колону черепів і оживіть стонтона в якості свого нового слуги.

Ерастіла деламер

 • раса: людина або нежить
 • стартовий клас: кат
 • світогляд: законослухняний злий
 • залишає групу:

Як завербувати деламер

У 3-му акті прямуйте в храм доброї полювання, розташований на захід від дрезена. Там відшукайте культиста. Щоб отримати ключ від склепу, пройдіть перевірку своїх дипломатичних умінь або просто вбийте його. Далі натисніть на статую для відкриття гробниці.

Спустіться і знайдіть саркофаг, в якому буде лежати тіло жриці деламер. Якщо ви вибрали міфічний шлях ліча, то вам вдасться відродити її. Для цього потрібно буде побудувати колону черепів і виконати місію «в’язень храму деламер».

Кіар

 • раса: людина або нежить
 • стартовий клас: вершник
 • світогляд: законослухняний злий
 • залишає групу:

Як завербувати кіара

Ще один супутник, доступний для ліча. Ви зможете взяти його в загін в 3-му акті в ході виконання завдання «тест міцності», що видається після побудови колони черепів. Потрібно просунутися по сюжетній лінії, щоб отримати його.

Кестоглір

 • раса: людина або нежить
 • стартовий клас: воїн
 • світогляд: законослухняний злий
 • залишає групу:

Як завербувати кестогліра

Черговий напарник, доступний для ліча. Ви зможете приєднати його до своєї армії в 4-му акті після потрапляння на коліфір. Розберіться з ним, а потім підпорядкуйте, використовуючи свої нові здібності. Однак брати його в загін вдасться лише після старту 5-ї глави.

Королева голфрі

 • раса: людина або нежить
 • стартовий клас: буревісник
 • світогляд: законослухняний злий
 • залишає групу:

Як завербувати голфрі

Ви зможете взяти її в свою команду, будучи лічом, під час дослідження міста з. Коли вона помре (природним шляхом або від ваших рук), ви зможете відродити її і зробити своєю вічною слугою.

Тревер

Як завербувати тревера

Він може стати вашим напарником в 4-му акті в рамках виконання останнього персонального завдання зосіеля. Щоб домогтися даного результату, вам потрібно хоча б раз вибрати певну фразу в двох минулих місіях жерця. Наприклад, у 2-му акті після виконання» з мертвих рук ” скажіть йому, що він не знає, через що пройшов його брат і, можливо, людини, яким він його пам’ятав, більше немає.

У 4-му акті в кінці завдання “самозванець” виберіть фразу про те, що тревер намагався зберегти чистоту свого серця, але йому не вдалося цього зробити. Коли зосіель нарешті зустріне свого брата, виберіть наступні варіанти діалогу:

 1. тревер? брат, це ти?
 2. підняти щит.
 3. брат… Як це сталося?
 4. що вони створили з тобою … Все нормально. Тепер ми можемо повернутися додому.

Після цього ви зможете брати в свій загін тревера. Це всі супутники в pathfinder: wrath of the righteous, яких ми змогли знайти. Якщо вам вдалося відшукати інших компаньйонів, то можете розповісти про це в коментарях під статтею.