Створення віджета Обрані рубрики. Урок 1

224

Від автора: У циклі з чотирьох уроків (такий собі міні-курс) ми з вами вивчимо основи написання плагінів і віджетів. У цих уроках ми візьмемо цілком практичний приклад, ми будемо писати плагін, який реалізує віджет «Обрані рубрики». Даний віджет ідеально підійде, наприклад, для новинних сайтів з кількома новинними рубриками. Функціонал віджета буде полягати у виведенні кількох останніх записів з обраних адміністратором рубрик. При цьому записи кожної з обраних рубрик будуть виведені у своєму блоці.

Створення віджета Обрані рубрики. Урок 1

Автор: Андрій Кудлай

Звуть мене Андрій Кудлай. Родом я з України, живу в Дніпропетровську. Веб-програмування вчився сам. Непогано знаю HTML, CSS, PHP, JavaScript.

Створення віджета Обрані рубрики. Урок 1Створення віджета Обрані рубрики. Урок 1

У цьому уроці ми розглянемо переваги написання розширення у вигляді плагіна порівняно з варіантом впровадження коду в бібліотеку функцій теми. Також дізнаємося правила написання плагінів. Ну і почнемо створювати наш плагін.

Закінчимо цей урок ми реєстрацією віджета: віджет плагіна буде доданий у список доступних віджетів, і адміністратор зможе його використовувати. Однак поки що це буде «порожній» віджет. У наступному уроці ми будемо займатися управлінням налаштуваннями віджета.

На цьому наш урок закінчено. Удачі і до нових зустрічей!