Створення плагіна WordPress «Вибрані записи». Урок 12

226

Від автора: у цьому уроці ми продовжимо роботу над віджетом для плагіна Обрані записи. Зокрема, ми реалізуємо висновок блоку записів в користувальницької частині сайту.

Створення плагіна WordPress «Вибрані записи». Урок 12

Автор: Андрій Кудлай

Звуть мене Андрій Кудлай. Родом я з України, живу в Дніпропетровську. Веб-програмування вчився сам. Непогано знаю HTML, CSS, PHP, JavaScript.

Створення плагіна WordPress «Вибрані записи». Урок 12Створення плагіна WordPress «Вибрані записи». Урок 12

Отже, приступимо до висновку блоку записів в користувальницької частині сайту. Як ви пам’ятаєте, за виведення даних віджету на сайті відповідає метод widget в створюваному нами класі WFM_Favorites_Widget. Даний метод приймає 2 значення: $args і $instance. У першому параметрі знаходиться верстка віджета, у другому — його дані.

Підсумковий код методу widget буде таким:

public function widget($args, $instance){
if( !is_user_logged_in() ) return;
echo $args[‘before_widget’];
echo $args[‘before_title’];
echo $instance[‘title’];
echo $args[‘after_title’];
wfm_show_dashboard_widget();
echo $args[‘after_widget’];
}

Тут ми використовували вже готову функцію wfm_show_dashboard_widget(), яка отримує і вибирає збережені користувачем запису.

Тепер необхідно поправити деякі ділянки коду, щоб все працювало без проблем у користувача частини. Наприклад, у функції wfm_favorites_scripts() стилі і скрипти користувача частини підключаються тільки в окремій статті. Оскільки віджет тепер повинен працювати на всьому сайті, нам доведеться прибрати цю перевірку. Також необхідно буде внести деякі правки в ajax запит. Всі ці зміни ви знайдете відео версії уроку.

На цьому поточний урок завершено. Удачі і до нових зустрічей!