Створення дизайну сайту Landing Page

303

Від автора: вітаю всіх читачів мого блогу, кому цікаво створення дизайну сайту з нуля або просування власної справи в інтернеті. Хоча навіть той, хто не має жодного відношення до цих тем, може надихнутися статтею і прямо сьогодні зробити свій перший лендінгем і заробити на ньому. Прочитання матеріалу дасть вам конкретне розуміння того, як зробити продаючий дизайн сайту з конверсією 25-35%.

Створення дизайну сайту Landing Page

Перед розповіддю про те, як зробити продаючий дизайн сайту у вигляді лендинга, який допоможе вам заробити на новий Porsche Cayenne, необхідно визначити його основні завдання.

Фундаментальна мета розробки Landing Page — це збір клієнтських контактів для подальших переговорів або прямий продаж товарів або послуг. Виходячи з цієї ідеї і потрібно думати про те, як створити дизайн сайту, який підходить під вашу цільову аудиторію, ринкову специфіку і особливості наданого продукту.

В наступному реченні я напишу найважливіше правило, яке необхідно записати на стікері, повісити перед собою і постійно дивитися на нього під час розробки Landing Page або складання технічного завдання для вебмастера.

Кожен елемент і модуль на лендинге повинен бути спрямований на збільшення довіри до вас чи провокування клієнта купити товар, замовити послугу або залишити контакти для подальшого спілкування. Можливо, це прозвучало не так епічно, як у Брюса Лі про 10 000 ударів, але за значимістю, яка конвертується у зароблені гроші, не поступається.

Під час створення цільових сторінок найчастіше зустрічаються дві проблеми. Перша — одноманітний, нудний зовнішній вигляд цільової сторінки в комбінації з перевантаженим технічною інформацією контентом. Подібну смислове кашу в 99% (1% залишимо для вашого друга, який завжди підтримає) випадків відвідувач не читає.

Як правило, середньостатистичний чоловік після переходу за посиланням протягом декількох секунд продивляється лендінгем і йде з сайту, якщо не розуміє, про що йде мова, і як тут замовити щось.

До другої проблеми можна віднести надто креативний політ фантазії при розробці цільової сторінки. Літаючі по сторінці метелики і виростають із літер квіточки зовсім не гарантують збільшення продажів, а іноді і зовсім викликають у клієнтів кровотеча з очей, провокує на швидке натискання хрестика в правому верхньому куті.

При думках про те, як зробити дизайн для сайту, не забувайте про балансі контенту і красивою візуальної картинки. Розробники і замовники, які складають технічне завдання для них, часто забувають про це, захоплюються і впадають у крайнощі, спираючись виключно на свій явно нелеонардодавинческий смак.

5 ключових принципів оформлення продає Landing Page

При створенні сайту (веб-дизайну) у форматі лендинга слід звернути увагу на 5 основних моментів:

1. Демонстрація продукту.

Не потрібно бути майстром веб-дизайну, щоб зрозуміти значимість яскравої візуалізації товару або послуги, яку ви пропонуєте. Продукт повинен бути чітко продемонстровано на першому розвороті екрану. Яскрава і соковита картинка зі щасливим клієнтом, подстригающим нігті бензопилою, яку ви продаєте, дасть клієнту набагато більше, ніж нудний, неподкрепленный фактами текст.

2. Кнопка заклику до дії.

Крім візуальної демонстрації продукту на першому розвороті екрану також важливо розташувати кнопку, яка буде закликати відвідувача до необхідного вам дії. Це може бути купівля, підписка на розсилку і т. д. Кнопка повинна знаходитися на видному місці і не змішуватися в колірній гамі з іншими елементами. Людині потрібно чітко бачити, куди натиснути, щоб придбати продукт. Не забувайте дублювати кнопку на сторінці, однак не переборщіть, щоб відвідувач не відчував нав’язливого тиску.

3. Демонстрація вашої команди та місця розташування.

Потенційних клієнтів приваблює відкритість. Конверсія Landing Page помітно збільшиться, якщо ви розмістите на своєму сайті фотографію усміхнених співробітників на робочому місці, номер телефону для зв’язку та адресу офісу. Не потрібно ховатися, ви ж не криміналіст з 90-х. Тут важливо враховувати, що потрібно викладати власні фотографії. Крадений контент з інтернету не тільки не додасть плюсиков в карму, але і назавжди зіпсує репутацію.

4. Обмеженість полів.

Не забувайте про те, що вам потрібна лише заявка клієнта або його дані. Не варто змушувати його залишати прізвище, вік, рід занять та іншу інформацію. Люди її не заповнюють навіть при оформленні знижкової карти в улюбленому магазині. Тільки ім’я і номер телефону/email (залежно від ситуації).

Блок пошани.

Якщо ваша діяльність якимось чином перетинається з відомими клієнтами або брендами, то не соромтеся демонструвати це. Як тільки клієнти побачать знайомі компанії, їх рівень довіри тут же зросте. Однак не забувайте про моральні норми і не викладайте логотипи брендів та фотографії відомих людей, якщо вони навіть не знають про ваше існування.

Структура Landing Page

Кожен раз, перед тим як робити новий дизайн сайту, згадуйте про структуру, яку ми опишемо нижче. Першу сторінку рекомендується оформити наступним чином:

Створення дизайну сайту Landing Page

Далі можна розмістити відеоролик з докладною розповіддю про технології, продукт або послугу, що надається.

Створення дизайну сайту Landing Page

У наступному блоці потрібно описати пропонований модельний ряд, в якому будуть відображатися барвисті фотографії продукту, ціни і знижки на нього (за їх наявності). Якщо хочете зробити дизайн для сайту приємним і продають, викладайте не більше 8-16 товарів (по 4 в ряд), щоб не залишати відвідувачу багато часу для вибору. Якщо асортимент у вас великий, то пропонуйте отримати повний каталог на email.

Створення дизайну сайту Landing Page

Щоб підвищити довірче ставлення з боку клієнта, дайте йому якісь гарантії на наданий товар.

Створення дизайну сайту Landing Page

Також важливо показати, чому саме вашу продукцію варто купити. Постарайтеся стисло описати всі товарні переваги.

Створення дизайну сайту Landing Page

Обов’язковим блоком на лендинге є відгуки. Намагайтеся отримати реальну зворотний зв’язок від своїх клієнтів, тому що ваші власні хвалебні оди адекватна людина завжди зможе відрізнити від оригіналу.

Створення дизайну сайту Landing Page

Нижню секцію сайту можна оформити у вигляді заклику до дії або блоку з контактами. Подібна структура сайту створювалася топовими маркетологами виходячи з багаторічного досвіду, тому рекомендуємо почати свою кар’єру веб-дизайнера саме з неї і не вигадувати велосипед.

Щоб створити продаючий дизайн сайту, крім гарного візуального оформлення не можна забувати про його грамотне зміст. Пишіть простою, доступною мовою, щоб те, про що ви хочете сказати, міг зрозуміти навіть першокласник. Всю інформацію щодо змісту та оформлення Landing Page вмістити в одну статтю неможливо.

Підписуйте на блозі та діліться посиланням із друзями, щоб не пропустити нові пости з цікавою інформацією. Поки!