Стример безглуздо “злив” двомісячний хардкор-забіг в minecraft [відео]

39

Стример, відомий під ніком btecbill_, програв в хардкорному проходженні minecraft і втратив персонажа, який виживав в кубічному світі 4317 віртуальних днів — це більше двох місяців реального часу. Але куди примітніше подія, яка призвела до цієї образливої смерті. Сміх і сльози.

На трансляції один з фанатів попросив стримера показати скін персонажа, який той використовує. Стример btecbill_ зняв всю броню з героя, продемонстрував його вигляд, а потім надів екіпіровку назад і стрибнув з обриву, розраховуючи скористатися ширянням за допомогою предмета, який дозволяє персонажу літати. Однак айтем не спрацював, герой впав каменем і загинув. Все тому, що замість нього стример надів інший елемент екіпіровки в нагрудний слот. Все проходження полетіло в трубу через неуважність.

Минулого року ми розповідали про інше тривалому хардкорному проходженні minecraft гравцем з ніком luke thenotable, який зумів протриматися в світі більше двох тисяч реальних днів. Він живий і донині: нещодавно блогер випустив ролик, в якому розповів, коли вийде новий відеозвіт про три тисячі днів.