Square enix висловилася про майбутнє the world ends with you після розчаровуючих продажів neo: the world ends with you

19

У серіалу the world ends with you може бути майбутнє, незважаючи на розчаровують продажі рольової гри neo: the world ends with you . Про це в коментарі виданню nintendo life повідомив продюсер square enix томохіко хірано.

За його словами, все буде залежати від подальшої підтримки з боку шанувальників.

” чесно кажучи, нічого ще не вирішено щодо наступної частини серії. Нам багато чого б хотілося ще спробувати, враховуючи, що дія the world ends with you розгортається в рамках одного міста. Так що якщо гравці зможуть повною мірою продемонструвати свій ентузіазм до серії, наша компанія може дозволити нам зробити продовження”, – вказав продюсер.

Геймдиректор тацуя кандо додав, що продовжить прислухатися до шанувальників, щоб зібрати “якомога більше думок і емоцій”, необхідних для створення нових проектів.

Про розчарування в продажах neo: the world ends with you президент компанії square enix есуке масуда розповів в листопаді. Конкретні цифри розкриті не були.

Neo: the world ends with you — nintendo ds у 2007 році. Шанувальники більше десяти років просили розробників випустити сиквел.