Спостереження: пошукові фрагменти Google стали довшими

193

Від автора: Google збільшив кількість символів в мета-описі і заголовках фрагментів пошукової видачі. При цьому причина цієї зміни залишається поки невідомою.

Зарубіжні експерти галузі помітили, що Google збільшив довжину title і meta пошукових сніппетів. Зараз довжина заголовка становить близько 70 знаків (раніше до 60). Виходить, що title став довшим на одне-два слова. При цьому конкретне значення залежить від використовуваного для написання шрифту.

Мета-опис також «виросло». Зараз воно досягає в «ширину» до 100 символів. Раніше його довжина коливалася від 80 до 85 знаків. Збільшення довжини здається дивним на тлі того, що система постійно «бореться» за дотримання встановлених лімітів.

Google і зараз продовжує «урізати» довжину відображаються в пошуковій видачі елементів. Замість звичайного фрагменту він виводить лише два рядки його опису (до 160 символів). При цьому у видачі рідко, але зустрічаються три-рядковими фрагменти з довжиною до 280 знаків.

На думку вітчизняних галузевих експертів, подовження title і опису дозволить вебмайстрам (при вмілому «виконанні) донести до користувачів більше інформації про своєму ресурсі, про пропонований товар або послугу. Все це може позитивно позначитися на клікабельності фрагменту.