Соціальні кнопки для Joomla 3

253

Від автора: вітаю Вас, дорогий друже. Соціальні мережі, в даний час користуються величезною популярністю у користувачів інтернету. Що надає сприятливу дію на просування сайтів, у функціоналі якого, передбачено взаємодію з ними. Тому як, відвідуючи сторінки соціальних мереж, користувачі дуже часто діляться враженнями зі своїми друзями або передплатниками, про різної нової інформації, знайденої в просторах інтернету, і не рідко, наводять посилання на ваші сторінки сайтів. Тому в даній статті ми з Вами поговоримо про те, як додати соціальні кнопки для joomla 3, які значно спростять відвідувачам публікацію посилань на сторінки Вашого сайту.

В CMS Joomla кнопки соціальних мереж, не передбачені стандартним функціоналом, а значить необхідно використовувати додаткові розширення для додавання даного інструменту. Пропоную скористатися плагіном SocButtons, який дуже простий в роботі і настройці. Даний плагін Ви зможете завантажити на офіційному сайті розширень Joomla, за наступним посиланням.

Соціальні кнопки для Joomla 3

Натискаючи кнопку “Download”, Вас перенаправляють на офіційну сторінку розробника даного плагіна.

Соціальні кнопки для Joomla 3

Посилання скачування плагіна розташований у самому низу його опису.

Соціальні кнопки для Joomla 3

Після скачування, переходимо в панель адміністратора CMS і встановлюємо розширення стандартним способом, використовуючи менеджер розширень.

Соціальні кнопки для Joomla 3

Тепер давайте додамо кнопки соціальних мереж на сайт joomla 3, шляхом активації і налаштування, встановленого плагіна. Нагадаю, що для активації раніше встановленого плагіна, необхідно перейти в менеджер плагінів (Головне меню панелі адміністратора ->”Розширення” ->”Менеджер плагінів”) і клацнути по кнопці стану цікавить плагіна.

Соціальні кнопки для Joomla 3

Для налаштування плагіна, у менеджері плагінів, необхідно клікнути по його назві, тим самим перейшовши на сторінку його повного опису і налаштувань.

Соціальні кнопки для Joomla 3

На вкладці “Плагін” наведені налаштування для кожної соціальної мережі окремо. Тобто включення або відключення однієї з кнопок, параметри розмірів кнопок, режим роботи, написи і т. д. Окремої уваги заслуговує кнопка для соціальної мережі “ВКонтакте”, бо для її роботи, в налаштуваннях потрібно вказати ідентифікатор програми, яку необхідно створити у вищевказаній соц. мережі.

Для створення програми “ВКонтакте”, достатньо перейти на власний акаунт в розділ “Додатки”.

Соціальні кнопки для Joomla 3

А потім, перейшовши за посиланням “Управління”, Ви отримаєте можливість створити власний додаток.

Соціальні кнопки для Joomla 3

Для створення програми, необхідно клацнути на відповідній кнопці.

Соціальні кнопки для Joomla 3

Далі вказуєте назву Вашої програми (довільно), вибираєте “Тип” – “Веб-сайт” і прописуєте адресу Вашого сайту. Потім клікаєте на кнопку “Підключити сайт”. На наступному етапі Вам потрібно підтвердити створення програми, шляхом введення спеціального коду, який прийде на Ваш мобільний телефон (номер телефону Ви вказували при реєстрації облікового запису). Як тільки програма буде створено, в його настройках Ви знайдете необхідний ідентифікатор.

Соціальні кнопки для Joomla 3

Тепер можна перейти у частину і відкрити довільну запис, для перевірки працездатності плагіна.

Соціальні кнопки для Joomla 3

Як Ви бачите, соціальні кнопки joomla, реалізуються досить просто, використовуючи відповідне розширення. Всього Вам доброго і вдалого кодування!!!