Сотні роботів kiwibot доставляють їжу в містах сша

62

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Kiwibot-це служба доставки “останньої милі”, яка доставила понад 150 000 продуктів харчування з використанням електричних напівавтономних роботів. Вчора компанія оголосила про офіційну експансію в сан-хосе, округ майамі-дейд, пітсбург і детройт. Кожному з чотирьох міст буде надано до 10 роботів з однією людиною-керівником.

як працює kiwibot?

Kiwibot доставляє їжу за допомогою електричних напівавтономних роботів. Вони схожі на симпатичні ланчбокси на коліщатках з прапорцем. (якщо подумати, я думаю, що це ланчбокси на колесах.) kiwibot побудував 400 роботів з моменту свого запуску в 2017 році і розгорнув їх в кампусі каліфорнійського університету в берклі і в сан-хосе в 2020 році. Також були запущені пілотні програми. У чотирьох вищевказаних містах.

Ківіботи захищають свій вантаж за допомогою замикаються дверей. Роботи відкривають двері внутрішнього контейнера в ресторані без допомоги людини. Потім співробітники ресторану поміщають їжу в контейнер. Як тільки їжа закріплена всередині, робот автоматично закриває і замикає дверцята.

Коли kiwibot досягає місця доставки, він надсилає сповіщення про програму, яка дозволяє людині натиснути “відкрити двері”. Двері відкриваються автоматично і покупець забирає їжу. Потім двері робота закривається і знову автоматично блокується.

Kiwibot стягує 3,99 долара за доставку-вартість, яку підприємства можуть взяти на себе або перекласти на споживачів.

Реклама

Фотографія: kiwibot

Так. Компанія є партнером фонду джона с.і джеймса л. Найтов, який в 2018 році запустив ініціативу по створенню безпілотних автомобілів.

Kiwibot і knight foundation працюють над розширенням можливостей для місцевих підприємств. Вони також хочуть забезпечити більш справедливий доступ до їжі, ліків та інших товарів.

Крім того, kiwibot і knight foundation хочуть забезпечити розгортання роботів у місцях, де вони можуть безпечно працювати серед пішоходів, велосипедів і транспортних засобів.

Techcrunch пояснив у липні 2020 року, коли kiwibot запустив свій пілотний проект у сан-хосе:

Боти-доставники оснащені камерою і здатні виявляти об’єкти і переміщатися по них. Однак у певних сценаріях боти також підтримуються і управляються віддалено людьми, які можуть віддалено контролювати до трьох роботів. Ці телеоператори або супервізори, як їх називає kiwibot, забезпечують планування шляху, метод установки і коригування точок шляху вздовж маршруту. Вони також можуть втрутитися і взяти під прямий контроль над ботом при виникненні проблем. За словами компанії, супервізори, багато з яких знаходяться в колумбії ,звідки спочатку народилися [генеральний директор феліпе] чавес і його співзасновник серджіо пачон, також контролюють бота на всіх транспортних переходах.

який радіус дії роботів і як вони заряджаються?

Вони можуть працювати не менше 10 годин і можуть долати відстань до 12,4 миль (20 км) за ці 10 годин. Вони повністю електричні і заряджаються чотири години. Заряджаються від розетки 120 в.

чи роблять роботи що-небудь ще крім доставки їжі?

Да. Вони наносять на карту території і збирають дані про тротуари та інфраструктуру, використовуючи структуру mobility data specifications (mds) і автоматизовану систему збору даних.

Крім того, роботи kiwibot можуть в кінцевому підсумку обмінюватися даними про стан тротуарів, рух транспортних засобів і пішоходів з міською владою, допомагаючи містам сша стати більш доступними і безпечними.

що ми повинні знати про поточні успіхи kiwibotov?

З червня 2021 року роботи kiwibot в чотирьох містах вже подолали 1455 миль, нанесли на карту 368 миль і доставили 20 000 точок даних для міських і окружних властей.