Sony відзначає 5-річчя playstation vr і роздасть передплатникам ps plus бонусні ігри для ps vr

87

У цей день п’ять років тому система віртуальної реальності ps vrбула представлена світу. Ми хочемо подякувати всім шанувальникам psvr та талановитим розробникам за інтерес до нашої платформи.завдяки цим людям ps vr продовжує жити і жити. Ми дуже раді, що за цей час віртуальна реальність сталаполноцінним місцем для ігор, а ps vr зіграла важливу роль в цьому становленні.

Щоб відзначити цей важливий момент в історії ps vr, ми хочемо зробитиподарок прихильникам playstation! починаючи з листопада, власники playstation plus отримають три бонусних гри в ps vr. Ми розповімо про це в найближчі тижні.слідкуйте за новинами про playstation plus!

C моменту виходу ps vr в ній з’являлися найрізноманітніші і по-своєму унікальні проекти,які подарували гравцям ефект присутності, для чого ми і створювали платформу. У ps vr з’явилися признанниехіти: екшен-шутер rez infinite із захоплюючими видами і звуковимсупроводом, епічний рятувальний платформер astro bot rescuemission і стелс-екшен hitman 3.

На сьогоднішній день для ps vr створено вже більше 500 ігор іінтерактивних проектів. Давайте згадаємо п’ять найпопулярніших проектів ps vr серед гравців з усієї планети (дані от13.10.2016-31.08.2021 не включаючи the playroom vr).

Найпопулярніші ігри для playstation vr у всьому світі * rec room * beat saber• playstation vr worlds * the elder scrolls v: skyrim vr * resident evil 7 biohazard

Найпопулярніші ігри для playstation vr в європі• rec room• playstation vr worlds• beat saber• the elder scrolls: skyrim vr• resident evil 7 biohazard

Для платформи ps vr готується і безліч нових проектів. Наприклад, зараз розробляються moss: book ii, wanderer,after the fall, humanity, puzzling places, zenith: the last city та інші. Надиграми для ps vr працюють одні з найталановитіших людей віндустрії. Розробники раз по раз стрибають вище голови, стремясьсоздать що-небудь по-справжньому дивовижне для віртуальнойреальности.