Sony тизерять тобі магуайра і ендрю гарфілда в “людині-павуку: немає шляху додому»

32

Прийдешній фільм” людина-павук: немає шляху додому », як відомо, переповнений всілякими чутками, і, мабуть, найбільш обговорювані з них пов’язані з поверненням тобі магуайра і ендрю гарфілда.

Незважаючи на це, студія і актори категорично відкидають дані повідомлення, але тепер з’явилися нові докази, які в кінцевому підсумку можуть тизерити появи акторів у фільмі.

Після того, як empire представили спеціальний погляд на інтегрований костюм людини-павука, офіційний twitter-аккаунт sony pictures uk відповів на твіт видання трьома смайликами-павуками, потенційно натякаючи на появу тобі магуайра і ендрю гарфілда в « немає шляху додому ».

Це не перший раз, коли маркетинг sony pictures включає тонкі натяки в своїх твітах і промо-матеріалах. Раніше, офіційний аккаунт sony india опублікував заповнений смайликами тизер, пов’язаний з ” немає шляху додому », і в кінцевому підсумку це призвело до появи наборів lego по фільму.

Є відчуття, що стосується тобі магуайра і ендрю гарфілда, що це безпрограшна ситуація для sony, але питання, чи підтвердять вони це до виходу або вирішать зберегти секрет прямо до прем’єра в кінотеатрах-залишається відкритим.