Сьогодні-презентація samsung galaxy unpacked part 2, від якої невідомо чого очікувати

23

Сьогодні о 17:00 за московським часом компанія samsung проведе захід galaxy unpacked part 2. Зазвичай в рамках подій unpacked виробник анонсує нові смартфони або інші пристрої, а за рахунок чуток і витоків заздалегідь відомо, що саме буде представлено. Але у випадку з сьогоднішньою подією це не так, нас чекає сюрприз.

Samsung

В анонсі заходу, опублікованому тиждень тому, компанія samsung заявила: «наші користувачі багатогранні і живуть яскравим, цікавим і унікальним життям. Таким чином, технології, які вони використовують кожен день, повинні відображати їх індивідуальність». І додала: “приєднуйтесь<..>, щоб побачити, як samsung відкриває нові можливості для самовираження за допомогою технологій”.

Також днями samsung опублікувала короткий ролик (нижче), в якому багато хто побачив натяк на те, що ж буде представлено в рамках майбутнього заходу. У відео три інопланетянина в бейсболках з логотипом samsung galaxy вибирають кольори своїх кофт за допомогою величезного комп’ютера.

Це і сам анонс заходу породили теорію, що сьогодні ввечері будуть представлені складні смартфони galaxy z fold3 і galaxy z flip3 в нових кольорах. Або ж будуть представлені нові варіанти забарвлення galaxy s21. У будь-якому випадку, на презентацію дійсно нових продуктів розраховувати не доводиться. Зауважимо також, що хтось міг би очікувати анонсу galaxy s21 fe, але згідно з останніми чутками, дефіцит напівпровідників не дозволяє samsung випустити його зараз.

Як би там не було, вже через кілька годин ми дізнаємося, чи виправдаються очікування, або у samsung все ж є чим здивувати. Galaxy unpacked part 2 розпочнеться о 17:00 за московським часом. Подивитися її можна буде на офіційному youtube-каналі компанії або прямо в цій новині.