Смартфони на mediatek отримають апаратне трасування променів для ігор

41

Компанія mediatek за підтримки arm і tencent випустила перший набір інструментів розробника для впровадження rtx-функцій на смартфони. Очікується, що незабаром чіпи бренду отримають і апаратну підтримку технології, що дозволить вивести якість мобільної графіки на новий рівень.

Вперше про появу підтримки рейтрейсингу в своїх чіпах mediatek заявила ще в січні 2021 року, випустивши процесор dimensity 1200 з графічним прискорювачем mali-g77 mc9. У розпорядженні розробників вже є програмний інструмент для реалізації технології трасування променів в реальному часі. Чіпмейкер заявив, що партнерство з arm і tencent games привнесе передові графічні технології в серію мобільних платформ dimensity.

«майбутні графічні процесори mali отримають значно поліпшену продуктивність технології трасування променів на мобільних пристроях за рахунок апаратного прискорення. Співпраця трьох компаній у цій галузі спростить розробникам вивчення переваг технології, гарантуючи, що контент може бути перенесений на кроссплатформенні пристрої в різних екосистемах, що істотно поліпшить ігровий процес», — зазначив герайнт норм, старший директор з екосистеми та проектування arm.

Mediatek також додала, що продовжує займатися дослідженнями і розробками в області графіки, розширюючи можливості фірмового движка mediatek hyperengine. Мета компанії-допомогти розробникам ігор і виробникам гаджетів запропонувати користувачам реалістичну ігрову графіку.терміни випуску перших мобільних ігор з перемикачем rtx on поки не оголошені.