Смартфон huawei з висувним дисплеєм і підтримкою жестового управління

88

Huawei запатентувала вже другий смартфон з висувним дисплеєм. На відміну від розтягується mate x rollable, що з’явився навіть на відео в youtube, новий пристрій отримав незвичайне управління.

Згідно патентної документації на сайті всесвітньої організації інтелектуальної власності (wipo), висувним дисплеєм смартфона можна управляти як за допомогою дотиків до нього з тактильним зворотним зв’язком, так і за допомогою жестів. При цьому висуватися екран пристрою може в супроводі звукових ефектів, що приховують звук роботи механізму.

Перед розширенням дисплея на ньому з’являється повзунок, який дозволить управляти процесом і буде доступний для обох способів — тактильного і за допомогою жестів. Робота другого методу буде забезпечуватися камерою і / або датчиком руху. Судячи з опису, при жесті вліво екран висувається, а вправо — повертається у вихідне положення.

Крім того, у користувача є можливість регулювати швидкість процесу, яка буде змінюватися в залежності від зафіксованого датчиком або камерою кількості пальців, задіяних в жесті. Також в патенті сказано, що пристрій отримає підтримку стилуса.

Дата релізу смартфона з висувним дисплеєм від huawei поки невідома.