Слух: в мережу витекла дата релізу збірки uncharted на pc

62

Довгі роки pc-геймери із заздрістю поглядали на консольні ексклюзиви. І відносно недавно лід нарешті рушив: halo, horizon, death stranding і days gone знайшли другий будинок на панській платформі. Але де ж uncharted, гордість playstation? згідно з чутками-не за горами.

Нещодавно в мережі (а якщо точніше — на 4chan) опублікували зображення, на якому красується дата релізу і назва свіжої збірки всіх головних частин саги про натана дрейка і його друзів. Згідно арту, анонс так званої uncharted the naughty dog pc collection (до якої увійдуть uncharted: drake’s fortune, uncharted 2: among thieves, uncharted 3: drake’s deception, uncharted 4: a thief’s end і uncharted: the lost legacy) відбудеться 6 вересня. 8 грудня ж в бандл вже можна буде пограти в steam і epic games store.

Варто зайвий раз обмовитися, що це всього лише слух. На 4chan постійно публікують різного роду вигадки, і без офіційного підтвердження наявність постера нічого не підтверджує. Але, тим не менш, ще недавно такими ж вигадками здавалися перевидання horizon zero dawn і days gone. Та й сама sony виявляла бажання портувати свої головні релізи на pc, так що чим чорт не жартує.