Слух: apple випустить свою альтернативу nintendo switch

14

За даними інсайдерів, apple готується увірватися на ігровий ринок. У мережі з’явилися перші відомості про передбачувану новинку компанії-гібридної консолі з підтримкою портативного режиму за аналогією з nintendo switch і розширеними можливостями підключення периферії.

За даними мережевих джерел, пристрій на базі фірмового процесора apple буде являти собою ігрову консоль з можливістю запуску ааа-ігор рівня the legend of zelda: breath of the wild і super mario odyssey, а також всього вмісту мобільної бібліотеки apple arcade. На можливість портативного геймінгу натякає і зареєстрований ще в 2019-му патент з описом компактного контролера в дусі joy-con.

Очікується, що консоль apple буде підтримувати фірмові гарнітури доповненої і віртуальної реальності, на випуск яких вже не раз натякали мережеві інформатори. У недавньому звіті також є згадка розробки великими студіями декількох ігор спеціально для нової платформи. Можлива роздрібна ціна портативної консолі apple – від $449 до $549. Сама компанія заяви інсайдерів ніяк не прокоментувала.