Складаний смарфтон pixel fold вийде в кінці року

30

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Схоже, що смартфони google pixel 6 і pixel 6 pro будуть не єдиними новинками компанії. Як повідомляється, google також працює над ще більш вражаючим продуктом, а саме pixel fold. Новий витік в черговий раз надав інформацію про те, коли варто очікувати складаний google першого покоління.

За словами евана бласса, google pixel fold вже дуже близький до виходу. Інсайдер стверджує, що інформація з надійного внутрішнього джерела вказує на те, що складаний телефон буде запущений вже в цьому році. Вважається, що pixel fold під кодовою назвою» passport ” знаходиться в розробці протягом двох років, і може стати гідним противником samsung galaxy z fold3.

Дана новина не перша, що стосується запуску pixel fold. Ранні чутки повідомляли, що складний смартфон буде запущений разом з серією pixel 6 в жовтні. Проте, хоча google активно просуває серію pixel 6, вона поки практично нічого не говорить, що такий пристрій взагалі існує. Що відкриває прекрасну можливість для несподіваного релізу. Крім того, передбачається, що pixel fold буде працювати на тому ж чіпсеті tensor, що і серія pixel 6.