Сім постачальників напівпровідникової продукції контролюють більше половини ринку

16

Компанія counterpoint technology market research оприлюднила результати дослідження світового ринку напівпровідникової продукції в другому кварталі поточного року.

Pixabay.com

Лідером галузі є intel з часткою 17,7% в грошовому вираженні. Виручка корпорації зростає завдяки високому попиту на портативні комп’ютери і серверне обладнання.

На другому місці знаходиться південнокорейський гігант samsung з 14,0 %, а замикає трійку sk hynix з часткою в 6,2 %. Далі йдуть micron, qualcomm, broadcom і nvidia з результатом 4,9%, 4,4%, 3,9% і 3,8% відповідно.

Тут і нижче зображення counterpoint technology market research

Таким чином, сім провідних постачальників напівпровідникової продукції спільно контролюють більше половини ринку — приблизно 55 %.

Найбільшим виробником напівпровідникових виробів є taiwan semiconductor manufacturing company (tsmc) з часткою в 58 %. Потім йде samsung з 14 %, а на третьому місці знаходиться umc з 7 %.

Відзначається також, що в сегменті процесорів додатків для смартфонів в штучному вираженні лідирує mediatek, частка якої склала 43% за підсумками другого кварталу поточного року. Далі йдуть qualcomm і apple з результатом 24% і 14% відповідно.