Швидкість завантаження стане фактором ранжирування в mobile-friendly

234

Від автора: скоро Google буде розцінювати швидкість завантаження мобільних версій веб-сторінок як чинник, що впливає на результати ранжирування. Даний сигнал буде включений в набір mobile-friendly вже в найближчі місяці.

Як розповів представник пошукової системи Гері Илш під час проведення конференції Search Marketing Summit в Сіднеї, найближчим часом швидкість завантаження сторінок мобільних ресурсів стане розцінюватися алгоритмом mobile-friendly як один з головних сигналів, які впливають на результати ранжирування.

Під час свого виступу на саміті Илш зазначив, що планується швидкий запуск нового фактора. Швидше за все, це відбудеться під час наступного апдейта пошукового алгоритму, який відбудеться цього літа.

Даний фактор вже враховується при формуванні десктопної видачі Google. А після оновлення mobile-friendly сигнал буде впливати на позиції ресурсу і в мобільній версії пошуку.

Раніше (у квітні поточного року) інший представник Google Джон Мюллер підкреслював, що на позицію ресурсу може вплинути тільки повільна швидкість завантаження. За цей пошуковик знизить сайт у видачі. Тобто цей фактор при нормальному завантаженні ніяк не зможе підвищити ресурс в результатах пошуку.