Шукач місячного світла в genshin impact: скрині і амулети – карта

23

Дана подія є частиною свята місячного полювання в genshin impact. Пропонуємо вам карту для збору скарбів і амулетів, які необхідні для отримання основних нагород події.

Основна івентова частина місячного полювання проходить в рамках події місячне розраду в геншин імпакт. Пошукова частина шукач місячного кольору є одним з етапів багатоденного випробування. Далі буде представлений докладний гайд з картами скарбів і амулетів, які повинні бути зібрані, щоб обміняти на нагороди гільдії шукачів пригод.

Не забувайте, що стрім розробників пройде в останній день вересня (для мск). У цю добу можна буде використовувати актуальні промокодом на примогеми genshin impact.

Дати проведення події

Як і вся місячна полювання, пошуковий івент ділиться на три етапи, які починаються 27 вересня, 1 і 5 жовтня відповідно. Ряд квестів і подій будуть доступні тільки після накопичення певного рівня святкової спеки (1000 очок).

Як грати в шукач місячного світла в genshin impact

Для доступу до події потрібно поговорити з лінь ян в лі юе. Стартовий квест» купа справ в місячне полювання ” виконується після першого ж діалогу. Під час другої розмови гравцеві буде видана карта з місцями розміщення всіх скринь і амулетів, що дозволяє почати їх пошук на даному етапі.

Однак це лише мала частина тих скарбів, які потрібно буде зібрати по ходу івенту. Нижче нами представлена повна карта всіх місць зі скринями таємничої місяця і амулетами місячного полювання.

Проходження шукач місячного світла в genshin impact

Як і інші івенти, дана частина події буде розбита на етапи. Для кожного з них ми будемо представляти актуальні карти з амулетами місячного полювання і скринями таємничої місяця.

День перший. Гірська стежка

Місця пошуку знаходяться в долині між горою хулао, піком цін’юнь, горою аоцан і південними небесними брамами.

Карта амулетів місячного полювання

Всього можна буде зібрати 30 амулетів. Зробити це можна відразу, не дивлячись на те, що в підказках від лінь ян буде лише мала частина шуканих об’єктів.

Карта скринь таємничого місяця

Аналогічно можна зібрати в зазначеній локації 40 скринь. Наближаючись до деяких з них, потрібно буде битися з з’являються противниками.

Нагороди

Крім того, що в скринях таємничого місяця заховано по 5 каменів витоку, артефакти і матеріали прокачування талантів, – на кожному етапі можна отримати свої унікальні нагороди за прогрес дослідження. У їх числі матеріали для прокачування зброї і унікальна риба-меч. Також дуже важливо зібрати максимум очок святкової спеки, щоб не тільки пройти подію, а й закрити всі тимчасові завдання бойового пропуску.