Шорткод спойлера для WordPress

242

Від автора: розглянемо приклад створення шорткода спойлера для WordPress, через файл functions.php. Сьогодні дуже багато організації та фрілансери, які займаються створенням сайтів, що працюють з CMS WordPress. Як правило, всі обмежуються версткою теми і підключенням необхідних плагінів, якщо такі існують. Заковика полягає в тому, що стикаючись із завданням, на вирішення якої виконавець не може знайти необхідного програмного забезпечення, він уникає цю задачу ще при укладенні договору.

Це неправильно!

Якщо є завдання, наприклад, створення спойлера для WordPress, рішенням якої ніхто ще не займався, то в інтересах розробника, вирішити її першим і застосовувати на подібних проектах в майбутньому.

В wordpress, якщо рішення досить ємне, то краще написати плагін і просто встановлювати його в цьому та інших проектах по необхідності, якщо ж рішення елементарно, то достатньо обмежитися файлом функцій.

У цьому відео уроці, я постараюся донести, розуміння принципу взаємодії файлу functions.php з ядром wordpress, на прикладі простого шорткода, який буде ховати контент, тобто створимо спойлер для WordPress.

В якості вихідного, я надам сам описуваний файл functions.php стилів, javascript і одну маленьку картинку.

На цьому урок по створенню спойлера WordPress, через файл functions.php закінчений, сподіваюся він виявився вам корисний, удачі!

Шорткод спойлера для WordPressШорткод спойлера для WordPress