Що вийшов в gog збірник hitman-game of the year edition піддався “бомбардуванню” відгуками через вимоги постійного підключення до мережі

67

22 вересні в цифровому магазині gog відбувся реліз hitman-game of the year edition. Це найповніша версія екшену про безшумного вбивцю, агента 47, яка включає в себе всі місця і місії з першого сезону, бонусну кампанію «нульовий пацієнт», 3 тематичних контракту, 3 костюма і 3 види зброї.

Реліз збірки в магазині gog не пройшов гладко: з першого ж дня користувачі почали виставляти негативні відгуки проекту. На сьогоднішній день у збірника є 1,4 середнього бала з 5 максимально можливих.

У такої нещадної «бомбардування» є цілком банальна причина: місії режимів «загострення» і «невловимі цілі», а також створені іншими гравцями контракти вимагають постійного підключення до мережі. Ще один неприємний момент полягає в тому, що для розблокування нових стартових локацій, окремих елементів екіпіровки та іншого контенту теж потрібно бути в «онлайні».

На думку обурених користувачів, з подібними обмеженнями можна миритися тільки в тому випадку, якщо гра куплена в іншому магазині. Але мова йде про gog, який люблять за можливість завантажити гру без drm і спокійно проходити її без доступу до мережі. Правда, на офіційній сторінці hitman — game of the year edition в магазині прямо вказується про необхідність мати підключення до мережі для розблокування деякого контенту.

Незабаром представник електронної площадки з ніком chandra дав коментар на форумі магазину. Співробітник cd projekt заявив про неприпустимість «рев’ю-бомбінгу» того чи іншого проекту, пообіцявши припиняти подібні явища на корені шляхом видалення таких відгуків із заниженою оцінкою. Також представник gog запропонував покупцям hitman-game of the year edition, незадоволеним нинішньої версії гри, спокійно оформити повернення коштів.

Заява chandra закономірно викликала шквал критики з боку користувачів форуму, тому майже відразу представнику gog довелося уточнити, що модератори магазину не будуть видаляти звичайні негативні відгуки.