Що таке сайт

11-7-2019

Сайт – це структурна одиниця інтернет-мереж, яка складається з однієї або багатьох сторінок, зазвичай пов’язаних між собою певною темою. Сторінки веб-ресурсів являють собою інформаційні файли, які бачить користувач, відвідавши даний проект. Види сайтів. Залежно від того, які цілі переслідують власники веб-ресурсу, сайти можна розділити на кілька видів. Рекомендуємо замовити сайт на сайті по Разработка сайта

Наприклад, це можуть бути комерційні або некомерційні проекти. Комерційні-призначені для продажу товарів або послуг, їх мета-отримання вигоди. Некомерційні – підтримують імідж компанії, постачають інформацією, організовують платформу для спілкування та обміну знаннями і так далі. Якщо розглядати сайти за ступенем доступу, то вони можуть бути відкритими, тоді увійти на проект не складе праці будь-якому користувачеві, напіввідкритими, коли потрібна реєстрація з внесенням особистих даних, і закритими – в цьому випадку доступ дозволяється обмеженому колу осіб, зазвичай такі правила мають внутрішні ресурси великих організацій. Якими ще бувають сайти. Також сайти можна розділити на такі види в залежності від кваліфікації і функцій: Корпоративний сайт – проект зі складною структурою, дає повну інформацію про компанію, якої він належить. Це не просто повідомлення про послуги або товари, тут може міститися багато корисних і докладних відомостей про саму організацію та її діяльність. Інтернет-магазин-ресурс, що продає будь-які товари за допомогою онлайн-технологій. Його відмінними рисами є наявність карток товарів з кнопкою “купити”, а також кошики і сторінок з інформацією про способи оплати і доставки.

Сайт послуг – тут власники продають не товари, а послуги. Наприклад, юридичні, бухгалтерські, послуги зв’язку тощо. Такі ресурси зазвичай менше і простіше інтернет-магазинів, однак при правильній організації здатні підвищити лояльність потенційних клієнтів. Сайт візитка – досить простий і невеликий ресурс, його завданням є здійснення знайомства користувача з людиною або компанією, яким він присвячений. Промо-сайт-це нескладний рекламний проект, його метою є максимальне привернення уваги і зацікавленості до будь-якої послуги або товару. Досить поширеним його прикладом можуть служити автомобільні проекти, що підігрівають інтерес користувачів до будь-якої конкретної моделі. Інформаційний сайт – веб-ресурс, який містить корисні відомості і наповнений різноманітними матеріалами для широкого кола користувачів. До інформаційних проектів можна віднести різні портали, новинні сайти і так далі. Блог – це різновид інформаційного проекту, він наповнений статтями, які регулярно оновлюються і доповнюються новими матеріалами.

Блоги зазвичай створюються людьми для самопрезентації, а також для освітлення тим певної спрямованості, проте їх часто використовують і для просування будь-яких товарів або послуг. Тут зазвичай включені коментарі, і можна задавати свої питання авторам, обговорювати статті, спілкуватися в заданому ключі. Лендінгем – одностраничники, їх мета – максимальне залучення уваги до якої-небудь послуги або товару, які розташовуються на одній сторінці, поділеної на модулі. Зазвичай лендінгем мають блоки із закликом до якого-небудь дії, наприклад, записатися на семінар, перейти до оформлення покупки і так далі.

Крім перерахованих, існує безліч інших ресурсів з різними завданнями, до яких можна віднести соціальні мережі і форуми, агрегатори та довідники організацій, пошуковики і служби електронної пошти, файлообмінники і багато інших. Створення сайтів – з чого все починається. Хостинг. Щоб сайт зайняв своє місце на просторах інтернет мереж, це місце потрібно орендувати на сервері в одній із спеціальних компаній, що називаються хостинг-провайдерами. Таких компаній багато, деякі надають безкоштовні тарифи з обмеженими функціями, але щоб отримати надійне місце з розширеними можливостями, особливо це стосується великих інтернет-проектів, доведеться вибрати одну з платних пропозицій.

Домен.

Щоб ваш сайт можна було знайти в Інтернеті, у нього повинен бути унікальна адреса, так зване доменне ім’я. Це ім’я має бути простим, впізнаваним і незайнятим іншим проектом. Створити сайт можна кількома способами: Верстати з допомогою HTML і CSS – цей спосіб вимагає певних навичок і знань, якщо ж залучити для цієї мети спеціаліста зі сторони, то вносити подальші зміни і оновлення буде складніше, ніж при використанні інших методів. Сформувати за допомогою CMS-системи-на даний момент найпопулярніший спосіб створення сайтів. Ця система управління контентом, так званий движок, з допомогою якого можна спроектувати досить складний веб-ресурс. Движки мають безліч корисних можливостей і налаштувань.