Що таке сайт простими словами?

2-22-2020

Сайт являє собою одну або кілька веб-сторінок, об’єднаних загальною тематикою, дизайном і доменним ім’ям. По суті будь-яка сторінка, що видається пошуковою системою у відповідь на запит користувача, є частиною сайту. Також хочемо порекомендувати замовити сайт под ключ стоимость

ПРИЗНАЧЕННЯ САЙТУ
За своїм призначенням сайти можуть бути розважальними, інформаційними, рекламними, для спілкування між користувачами мережі Інтернет, для продажу товарів і послуг і т. п. різні підприємства створюють сайти для:

реклами своїх послуг;
залучення клієнтів;
підвищення рівня довіри;
проведення рекламних акцій;
спілкування зі споживачами та відповідей на їхні запитання та скарги та ін.
Фізична особа часто створює сайт з метою:

просування свого бізнесу, товарів або послуг;
пошуку роботи та залучення замовників;
реклами своїх професійних здібностей і т. п.
СКЛАДОВІ ЕЛЕМЕНТИ САЙТУ
Головними елементами будь-якого сайту є:

1 унікальне доменне ім’я.
2 Код.
3 Контент.
4 дизайнерське оформлення.
Домен
Доменне ім’я і є той самий унікальний адреса, за яким можна перейти на головну сторінку сайту. Приклад домену: https://4web.kz.

Зазвичай сайту намагаються давати ім’я, яке б відображало його вміст. При цьому, приставка. kz “говорить” або про країну, в якій зареєстрований сайт, або ж він напрямку діяльності сайту. Так, наприклад:

. com-говорить про комерційну діяльність сайту;
. info-говорить про те, що сайт-інформаційний;
. UA-сайт зареєстрований на території РФ;
. ua-сайт зареєстрований в Україні;
. de – сайт зареєстрований в Німеччині та ін.
Код
Створення сайтів здійснюється шляхом опису дизайну і вмісту сайту за допомогою коду. Виділяють інтерфейсний код і серверний. Інтерфейсний код необхідний для опису дизайну. Для написання цього типу коду використовуються такі мови програмування, як HTML, CSS і javascript.

Серверний код необхідний для опису роботи сайту. Завдяки цьому сервер визначає набір необхідних дій при певній поведінці користувача. Зазвичай серверний код необхідний для створення сайтів інтернет-магазинів, а також тих сайтів, де необхідна реєстрація.

Контент
За своєю суттю контент є вмістом сайту. Це будь-яка інформація (текстова, аудіо, відео та ін.), яка відображається на сторінці. Контент зберігається на хостингу – “сховище” для сайту. Послугу хостингу надає провайдер на певних умовах.

Дизайн
Дизайн являє собою зовнішнє оформлення сайту. Колірна гамма, шрифти, картинки, кнопочки, розділи – все це є елементами дизайну.

ОСНОВНІ ТИПИ КОМЕРЦІЙНИХ САЙТІВ
Фахівці виділяють 4 основних типи комерційних сайтів:

  1. Візитка. Підходить для малих підприємств. Такий сайт зазвичай містить не більше 5 розділів, в яких розповідається про діяльність компанії, послуги, відгуки клієнтів. Також надаються контакти.
  2. Каталог. Цей тип підходить для середнього та великого бізнесу. Такий корпоративний сайт складається з 5 і більше розділів. Інформація про компанію розкривається більш розгорнуто. Для кожної послуги або товару зазвичай створюється окрема сторінка.
  3. Лендінг. Являє собою односторінковий сайт, структура якого спеціально створюється для залучення клієнтів або збільшення продажів. При створенні лендінга враховуються пошукові запити користувачів, різні техніки залучення уваги і виклику довіри клієнтів.
  4. Інтернет-магазин. Цей тип сайту розробляється спеціально для продажу товарів або послуг в Інтернеті.