Що чекає гравців на горі хікамі? нові подробиці у відео по ремастеру fatal frame: maiden of black water

47

Розробник koei tecmo поділився новим відео по майбутньому ремастеру fatal frame: maiden of black water, який вийде на всі актуальні платформи на відміну від оригіналу 2014 року, що був доступний тільки на приставці wii u.

Новий відеоролик служить невеликим оглядом майбутньої гри, де на початку розповідають про різні явища відбуваються на горі хікамі і завершують все нарізкою кадрів зі злими примарами, що намагаються вбити героїв. До слова, ігрових персонажів тут буде троє: кодзуката юрі, хінасакі міу і ходзе рен. Вони об’єдналися разом для дослідження гори і розкриття таємниць, які та зберігає, і у кожного з них будуть власні унікальні місії і здатність читання тіней(shadow reading), що дозволяє подивитися спогади пішли душ.

Щодо бойової системи: у героїв буде особлива камера obscura, і з її допомогою можна завдавати шкоди примарам, фотографуючи їх. Чим ближче гравець зможе відобразити злу душу, тим більше шкоди він завдасть їй. Крім цього, камера допоможе знайти приховані і втрачені речі.

Реліз fatal frame: maiden of black water відбудеться 28 жовтня на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4, playstation 5 і nintendo switch. Ремастер запропонує гравцям поліпшені візуальні ефекти в порівнянні з оригіналом, а також оновлений список привидів і зручне управління. Ще в грі буде присутній фото-режим, що дозволяє вільно розміщувати персонажів і привидів для фотографії.