Shelter manager вийде в ранньому доступі 8 жовтня

14

Розробники з української студії hamsters gaming повідомили, що shelter manager запускається в ранньому доступі 8 жовтня , даючи гравцям можливість стати адміністратором бункера, щоб подивитися, чи зможуть вони допомогти іншим вижити протягом декількох довгих місяців під землею під час апокаліпсису.

Гра представляє свої численні системи через захоплюючу сюжетну лінію, а режим пісочниці дозволяє гравцям налаштовувати загрозливі сценарії, з якими вони стикаються. Гравців чекають різні випробування, такі як ядерна війна або смертельні епідемії. Вони повинні вирішити, якою цивілізацією хочуть керувати в постапокаліптичному світі.

Гравці повинні переконатися, що раціони харчування, споживання електроенергії і звички сну знаходяться під контролем, в той час як бункери і мирні жителі, що займають їх, повинні перебувати під контролем, щоб залишатися в безпеці. Оскільки конструкція з часом псується, її слід розширювати і зміцнювати. Будьте готові до всього, кінець світу передбачити неможливо.

+ ще 5 картинок

ключові особливості:

  • повноцінна сюжетна кампанія, що представляє один з декількох можливих сценаріїв судного дня.
  • виберіть свій апокаліпсис (ядерна війна, глобальна пандемія або удар метеорита) і свій будинок (сша, європа і азія) в режимі великої пісочниці.
  • керуйте моральним духом і продуктивністю, нормуйте їжу, електрику і скільки годин отримують вижили для сну.
  • розвивайте підземну цивілізацію, розширюйте бункер і наймайте більше мирних жителів.
  • відкривайте і розширюйте бункери за допомогою 10 спеціальних кімнат, кожна з яких виконує ключову функцію.
  • створіть армію, боріться з іншими бункерами за ресурси і виробляєте зброю.