Samsung починає масове виробництво 14-нм пам’яті euv ddr5

46

Компанія samsung electronics, світовий лідер в області передових технологій пам’яті, оголосила сьогодні про початок масового виробництва найменшої в галузі, 14-нанометрової (нм) пам’яті dram, заснованої на технології фотолітографії в глибокому ультрафіолеті (euv). Після того як в березні минулого року компанія поставила першу в галузі euv dram, samsung збільшила кількість шарів euv до п’яти, щоб надати на сьогоднішній день найдосконаліший і передовий процес dram для своїх рішень ddr5.

«ми очолюємо ринок dram майже три десятиліття, впроваджуючи ключові інновації в технології створення патернів. Сьогодні samsung встановлює ще одну технологічну віху, створивши багатошаровий euv-фільтр, який дозволив досягти максимальної мініатюризації на 14 нм-подвиг, неможливий при використанні звичайного процесу з використанням фториду аргону (arf). Грунтуючись на цьому прогресі, ми продовжимо пропонувати найбільш диференційовані рішення для пам’яті, повністю задовольняючи потребу в більшій продуктивності і ємності в керованому даними світі 5g, ai і метавселенной» — сказав джуен лі, старший віце-президент і керівник відділу продуктів і технологій dram в samsung electronics.

Оскільки dram продовжує зменшуватися в діапазоні 10 нм, технологія euv стає все більш важливою для підвищення точності формування малюнка для підвищення продуктивності та збільшення продуктивності. Застосовуючи п’ять шарів euv до своєї 14-нм dram, samsung досягла найвищої бітової щільності, збільшивши при цьому загальну продуктивність пластини приблизно на 20%. Крім того, 14-нм техпроцес може допомогти знизити енергоспоживання майже на 20% в порівнянні з вузлом dram попереднього покоління.

Використовуючи новітній стандарт ddr5, 14-нм dram від samsung допоможе розблокувати безпрецедентні швидкості до 7,2 гігабіт в секунду (гбіт / с), що більш ніж удвічі перевищує швидкість ddr4 до 3,2 гбіт / с.

Samsung планує збільшити щільність своїх 14-нм чіпів dram до 24 гбайт, щоб краще задовольняти швидко зростаючі потреби глобальних іт-систем в даних.