Самі корисні плагіни для WordPress

241

Від автора: якщо ви новачок в WordPress і ще не склали для себе свій список потрібних і корисних плагінів, тоді ця стаття — саме те, що вам потрібно. Тут я спробую виділити найбільш корисні плагіни для WordPress і коротко пройтися по цьому списку.

Для статті я відібрав сім плагінів, які, на мій погляд, потрібні і дійсно можуть стати в нагоді на будь-якому сайті WordPress. Відразу варто відзначити, що цей перелік у жодному разі не є остаточним і обов’язковим. Ні, ви цілком можете підшукати альтернативу того чи іншого плагіну, що можете розширити або звузити зазначений список.

Отже, почнемо з першого плагіна WordPress — All in One Seo Pack. Це практично обов’язковий плагін для будь-якого сайту WordPress і призначення планина — SEO оптимізація вашого сайту. Плагін дозволяє не тільки встановити довільні мета дані для головної сторінки або категорій, але і буквально будь-якої сторінки вашого сайту.

Самі корисні плагіни для WordPress

Також плагін All in One Seo Pack має ряд додаткових модулів, пов’язаних з СЕО оптимізацією сайту. Наприклад, це модуль для побудови XML карти сайту, модуль для створення і налаштування файлу robots.txt та інші.

Наступний плагін, який також пов’язаний з оптимізацією сайту, — плагін CyrToLat. Цей плагby слід встановлювати відразу ж після установки WordPress. Він переводить назви записів з російської мови в транслітерацію і допомагає в SEO оптимізації сайту. Також даний плагін створює гарний вигляд для посилань, який зручний для читання.

Плагін WP SpamFree. Якщо ви дозволили коментування статей на сайті, тоді, швидше за все, вам буде потрібно захист від спаму та спамерів. Одне з рішень — плагін WP SpamFree. Він дозволить вам без будь-яких видимих змін і додаткових дій для відвідувачів вашого сайту, ефективно захищатися від спаму в коментарях.

Плагін Login LockDown. Це один з найбільш потрібних плагінів, який захищає адмінку вашого сайту. Мабуть, найбільш поширеним способом злому сайту є банальний підбір пароля. При цьому кількість спроб підбору пароля — не обмежена. Плагін Login LockDown виправляє поточний стан речей і обмежує кількість спроб введення пароля, блокуючи у разі загрози IP злоумышлениика.

Самі корисні плагіни для WordPress

Плагін BackUpWordPress. Якщо на вашому сайті що-небудь зламається, ви зможете швидко відновити? Навряд чи. Плагін BackUpWordpress допоможе вам створювати резервні копії сайту. А використовуючи резервну копію можна в будь-який момент відновити зіпсований сайт. Грамотне налаштування плагіна BackUpWordpress дозволить вам завжди мати «під рукою» актуальну версію сайту і швидко здійснити відновлення сайту з плагіном BackUpWordpress.

Самі корисні плагіни для WordPress

Плагін Anti-XSS attack. Якщо просто перекласти назву плагіна, то стає зрозуміло, що він покликаний відображати ХЅЅатаки. Плагін запобігає крадіжку ваших логіна і пароля для входу в адмін панель, тим самим досягається додатковий захист адмінки вашого сайту.

Плагін WP-Security Scan. Це ще один корисний плагін WordPress, пов’язаний з безпекою. Плагін WP-Security Scan перевіряє, чи відповідає ваш сайт всім правилам безпеки. Якщо сайт не відповідає певним правилам, то плагін підкаже, як це можна виправити або виправить неточності самостійно.

Плагін Hyper Cache. WordPress плагін Hyper Cache повністю кешує сторінки сайту, тобто створює їх копії. І при повторному зверненні до сторінки, вона вже не генерується з бази даних, а береться збережена копія з кешу. Це скорочує час завантаження сторінки, знижує навантаження на сервер. Більш того плагін підтримує gzip-стиснення. Стиснення gzip дозволяє зменшити розмір файлу, відповідно буде спостерігатися прискорення завантаження сторінки.

Самі корисні плагіни для WordPress

Ось такий скромний, але разом з тим корисний список вийшов найпотрібніших плагінів для WordPress. До речі, якщо ви хочете навчитися створювати власні плагіни для WordPress, тоді обов’язково познайомтеся з нашим курсом. Ну а на цьому я з вами прощаюся. Удачі!