Розробники guild wars 2 анонсували нову елітну спеціалізацію класу engineer

21

До виходу третього доповнення end of dragons для mmorpg guild wars 2 залишається кілька місяців і команда розробників продовжує ділитися новими подробицями. Гравцям нарешті показали mechanist, нову елітну спеціалізацію engineer.

З силою і красою нефритових технологій mechanist ніколи не бореться поодинці. Він може закликати бойового робота, завдаючи нищівної шкоди за допомогою навичок управління хутром, а також атаками булавою. Mechanist здатний адаптуватися до будь-якої ситуації, будь то ближній бій, далека битва або підтримка свого загону.

Завтра, 22 жовтня, студія arenanet проведе трансляцію на twitch-каналі guild wars 2, під час якої більш детально розповість про такі нові елітні спеціалізації, як specter (thief), untamed (ranger) і mechanist (engineer). Стрім розпочнеться о 22: 00 за московським часом.

А з 26 по 30 жовтня будь-який бажаючий зможе випробувати фінальну трійку елітних спеціалізацій в рамках третього бета-івенту. Подія буде безкоштовною і для участі в ній не потрібно купувати доповнення. Гравцям належить створити спеціальних персонажів 80 рівня з усім необхідним спорядженням, а також розблокованими спеціалізаціями specter, untamed і mechanist. Буде доступний такий контент, як дослідження відкритого світу, інстанси, режими player vs. Player і world vs. World. Після завершення бета-івенту персонажі зникнуть, як і весь досягнутий ними прогрес.

Реліз guild wars 2: end of dragons запланований на лютий 2022 року.