Розробники abandoned відповіли на запитання гравців і визнали, що анонсували проект занадто рано

70

Розробники шутера з хоррор-елементами abandoned з нідерландської blue box game studios на своєму офіційному сайті опублікували добірку відповідей на найчастіші запитання користувачів про гру.

Джерело зображень: blue box game studios

В рамках faq розробники зізналися, що анонсували abandoned надто рано. В результаті пильної уваги геймерів команді довелося ще активніше полірувати проект, який в даний час поки не готовий до публічного показу.

Нагадаємо, раніше глава blue box game studios хасан кахраман (hasan kahraman) заявив, що геймплейна презентація abandoned пройде через «пару місяців». Тоді ж, як зараз з’ясувалося, автори розкриють остаточну назву гри.

Що стосується дебютував в соцмережах тизера, який став доступний в додатку abandoned: realtime trailers замість вступу, то розробники пообіцяли опублікувати повноцінний ролик вже “скоро”.

На питання, чому патч з 5-секундним уривком для abandoned: realtime trailers важив 5 гбайт, студія відповіла, що насправді це розмір відео цілком. Тизер довелося скоротити через проблеми з движком unreal engine 5.

До того ж blue box game studios спростувала зв’язок abandoned з грою the haunting і (знову) гейм-дизайнером хідео кодзімою (hideo kojima), а також підтвердила роздрібний реліз проекту.

Прем’єра abandoned очікується в 2022 році на ps5, а скоро на консолі вийде інтерактивний пролог гри. Головними достоїнствами свого проекту автори назвали “новий наратив», «реалістичний геймплей»і “кінематографічний досвід”.