Розробник ride 4 прокоментував вірусне відео гри, після якого зросли продажі

18

Недавнє відео ride 4 набирає популярність в інтернеті, тому що виглядає абсолютно захоплюючим. Було виявлено, що багато людей з індустрії, а також легіони фанатів сперечалися, чи дійсно конкретна сцена в відео з відеоігри.

Розробники поговорили з gamesradar з цього приводу і пояснили, як один невеликий, але важливий елемент допомагає ролику стати не відрізняється від реальності. У режимі повтору гри, показаному на записі, використовується тремтяча камера, яка, хоча і не підходить для ігрового процесу, додає велику глибину занурення в гру, поряд з фантастичним освітленням і оточенням, про що говорив сам автор відео.

” додайте освітлення в цю прекрасну дощову погоду, додайте реалістичне середовище, і все. Зніміть один інгредієнт з рецепту, і це не спрацює».

– сказав виконавчий продюсер ride 4 мікеле калетті.

Калетті каже, що розробник milestone надзвичайно вдячний за всю підтримку, яку гра отримала після того, як відео стало вірусним. Розробник повідомив, що це також допомогло поліпшити показники продажів гри. Каллеті також сказав, що його майбутні ігри будуть використовувати потужність обладнання поточного покоління, щоб забезпечити ігровий процес, який набагато частіше перетинатиме цей поріг реальності.