Розкрито, чи з’явиться майлз моралез в “людині-павуку: немає шляху додому»

22

Безумовно,” людина-павук: немає шляху додому є найбільш очікуваним проектом про героя, але, можливо, вже скоро такий статус отримає інший проект – « людина-павук: крізь всесвіти ».

Як ми пам’ятаємо, перша частина обертається навколо майлза моралеса, але є шанс, що, крім свого анімаційного фільму, ми побачимо одну з версій героя в « немає шляху додому ». Враховуючи, що стрічка також зосереджена на мультивсесвіті, це цілком можливо.

У зв’язку з виходом першого ролика « людини-павука: крізь всесвіти », продюсери стрічки філ лорд і крістофер міллер відповіли, чи з’явиться майлз моралес в « немає шляху додому », і їх відповідь доступна нижче:

Ми дивилися « немає шляху додому », тому були б дуже здивовані, якби майлз з’явився там. Але всі є частиною spider-verse.

Раніше вже були чутки про те, що майлз може з’явитися у фільмі, однак, схоже, що коментарі продюсерів вказують на те, що це не відбудеться. Тим не менш, можливо, вони, як і ендрю гарфілд, просто заперечують участь героїв, щоб не псувати фанатам сюрприз при перегляді.

Більш того, зовсім недавно була інформація від деніела ріхтмана, що sony pictures почали розробку фільму в живій дії про майлза моралеса, проте на поточний момент проект офіційно не анонсований.