Роскомнадзор має намір застосувати до google, facebook і twitter оборотні штрафи

54

Федеральна служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (роскомнадзор) може посилити штрафні санкції щодо google, facebook і twitter.

Тут і нижче зображення pixabay.com

Йдеться про порушення вимог, пов’язаних з видаленням забороненого контенту. Ситуацію, як повідомляє тасс, прокоментував заступник глави роскомнагляду вадим суботін.

” найближчим часом ми будемо приймати рішення про застосування оборотних штрафів по ряду цих компаній. За тими, за якими у нас вже є підстави застосувати штраф, ми його плануємо застосувати. Це зарубіжні компанії-facebook, google і twitter”, – заявив пан суботін.

Так звані “оборотні штрафи” передбачають грошові стягнення, що обчислюються певною часткою від обороту компанії за той чи інший період. Враховуючи розмах бізнесу перерахованих компаній, суми будуть величезними.

Втім, вадим субботін підкреслив, що такі рішення будуть прийматися щодо тих, хто систематично порушує вимоги роскомнагляду.

Відзначимо, що до забороненої в росії інформації відносяться заклики до суїциду, вживання наркотичних засобів, дитяча порнографія та ін.