Роглайк-екшен immortal: and the death that follows запропонує втекти з міжпросторової в’язниці, але реліз ще нескоро

23

Незалежна естонська студія mishura games у себе на сайті представила дебютний трейлер свого фентезійного двомірного екшену з роглайк-елементами immortal: and the death that follows.

Джерело зображень: mishura games

Користувачам immortal: and the death that follows запропонують взяти на себе роль короля мудрості фудо — колишнього наглядача в’язниці для асурів (напівбогів), а нині ув’язненого там же.

За сюжетом фудо прагне вирватися з ув’язнення царства титанів і тиранії його творця, попутно об’єднавши асурів. Завдання ускладнюватимуть інші в’язні, які мріють розправитися з екс-наглядачем.

” остання іскорка людяності, замкнена в його підлій, збоченій душі. Поступитеся ви силі короля мудрості і виберете легкий шлях або будете боротися за свободу до самого кінця?» – задають навідні запитання автори.

За словами розробників, геймплей immortal: and the death that follows в рівній мірі складається з елементів mario і mortal kombat, а сама гра надихалася файтингами і аніме 90-х років.

В immortal: and the death that follows обіцяють бойову систему для напружених дуелей і битв з ордами ворогів, можливість виробити свою манеру битв, унікальний візуальний стиль і «забійний інструментальний саундтрек».

Immortal: and the death that follows планується до запуску в ранньому доступі steam в 2023 році, а повноцінний реліз очікується в 2025-му на pc, ps5, xbox series x і s, а також nintendo switch. На 2022-й заявлена демоверсія гри.