Роджер кларк опублікував фото разом з троєм бейкером, схоже, натякаючи, що робота над проектом завершена

17

Роджер кларк, актор озвучування артура моргана з red dead redemption 2, пару годин тому опублікував фото із зіркою the last of us троєм бейкером, який грає джоела, в мокапсулі.

Поруч з фото роджер кларк написав:

«збирався сказати щось смішне, але, чесно кажучи, було приємно працювати з троєм бейкером і на власні очі засвідчити, чому він один з кращих в бізнесі. Його талант, застосування, досвід та інтелект допомогли зробити цей проект дуже корисним досвідом. Не можу чекати, щоб показати вам все, що зробила ця дивовижна команда!».

Пост не дає більше натяків на те, над яким проектом вони працювали разом. Але судячи з повідомлення, складається відчуття що робота завершена.

Цікаво, що трой бейкер також поділився постом в instagram, практично в той же час, що показує той же костюм для захоплення руху, який він носив у пості роджера кларка. У ньому говориться:

«два слова одночасно радості і меланхолії:»picture wrap”. Всі ті, хто віддав свій час і талант, будуть враховані свого часу. А поки дозвольте мені ще раз висловити подяку за неймовірну майстерність, старанність і наполегливу працю, вкладені в цю зйомку. Особливий привіт нашій команді каскадерів за те, що вони підняли і розширили можливості цього акторського складу, а також за те, що допомогли мені подолати свої сумніви і зробити те, на що я не думав, що здатний. Сцени були зняті. Розповідалися історії. Були створені спогади. Налагоджувалася дружба”.