Рідлі скотт неоднозначно висловився про новий серіал “чужий”

18

Режисера рідлі скотта чекає вельми насичений період, оскільки скоро вийдуть в прокат два його нових фільми – « остання дуель » і « будинок гуччі ». Але навіть незважаючи на це, інтерв’юери не можуть не запитати скотта про франшизу « чужий ».

Під час недавнього інтерв’ю виданню the independent скотт висловив деяку недовіру з приводу відродження франшизи « чужий ». Як ми пам’ятаємо, в 2012 році вийшов перезапуск франшизи під назвою « прометей », а потім, 5 років по тому з’явився « чужий: заповіт »; однак невтішні касові збори змусили всесвіт взяти перерву. У тому самому інтерв’ю легендарний режисер заявив наступне:

Я ніколи не показував чужих в « прометеї » – і збори, так чи інакше, склали 404 мільйони доларів, але студія сказала, що не все так добре. Правда? “чужий: заповіт ” заробив 240 мільйонів доларів у міжнародному прокаті. Правда в тому, що коли у вас є прибулець, воно має властивість зношуватися, і потрібно ще раз подумати, перш ніж додавати його в той чи інший проект.

І хоча в даний час новий фільм « чужий » не знаходиться в розробці, відомо, що fx розробляє серіал у всесвіті, шоураннером якого виступає ной хоулі; в той же час було оголошено, що серіал не обертається навколо еллен ріплі, а його події будуть відбуватися на землі.

У другій частині інтерв’ю the independent рідлі скотт заявив, що «в якому б напрямку не розвивався серіал, він ніколи не буде такий хороший, як перший фільм». Тим не менш, варто також відзначити, що в минулому році в інтерв’ю forbes скотт підтвердив, що розробляє нову частину « чужого » – хоча до цих пір про неї не послідували будь-які подробиці.