Режисер astral chain працює над неанонсованою грою

69

Портал video games chronicle поспілкувався з директором студії platinum games ацусі інабою (atsushi inaba). В інтерв’ю зайшла розмова про те, чим зараз займається режисер astral chain такахіса таура (takahisa taura). За словами керівника команди, він працює над неанонсованою грою.

Джерело зображення: nintendo everything

Заява ацусі інаби говорить: «ми повинні [щось] зайняти суперзірку. Він працює над чимось, але ми не можемо повідомити, що це». На запитання журналістів video games chronicle про те, чи буде проект анонсований найближчим часом, інаба загадково відповів: «це було б здорово». Можливо, так він натякнув, що гра знаходиться на пізній стадії розробки і вже готова до дебютної демонстрації.

Джерело зображення: game informer

Нагадаємо: такахіса таура працював в якості провідного дизайнера nier: automata, а потім йому довірили керувати першим проектом в кар’єрі — ексклюзивом nintendo switch astral chain. Продажі гри перевищили мільйон копій, тому її можна вважати успішною. Напевно при роботі над секретним релізом таура теж займає пост глави. А що стосується astral chain, то на початку поточного року одноосібним власником прав на франшизу стала nintendo. Тепер тільки від неї залежить, чи з’явиться коли-небудь сиквел.