Remedy заявила, що не планує робити ремастер alan wake’s american nightmare

25

Після виходу alan wake remastered представники remedy entertainment розповіли vgc про можливу появу оновленої версії alan wake’s american nightmare, спін-оффу до оригінальної гри, випущеного в 2012 році для xbox 360 і pc.

Під час інтерв’ю, яке дав томас пуха редакції videogameschronicle, директор з комунікацій remedy почав свою промову зі згадки про роботу, виконану над alan wake remastered:

“у нас ніколи не було alan wake на сучасних платформах, і до того ж гра так і не вийшла на playstation, тому ми завжди думали про розробку цього ремастера, тому що знали, що є ще багато людей, які хочуть в неї пограти. Тому весь процес прийняття рішень і розробки був дуже швидким, як тільки ми отримали всі ліцензії, але з самого початку ми думали, що створення ремастера оригінальної історії і двох dlc до неї може являти собою повний пакет вражень”.

Тому, за словами пуха, випуск ремастера alan wake’s american nightmare ніколи не входив у плани remedy:

“я можу лише повторити, що при розробці цього ремастера ми завжди прагнули донести alan wake до широкої аудиторії, і це все, що я можу сказати на даний момент по цій конкретній темі”.