Reg organizer 8.60 не завадить світити новорічним гірляндам

47

У новій версії reg organizer 8.60, яка вже доступна для всіх користувачів, була реалізована темна тема оформлення, яку так давно просили користувачі.

Також ми поліпшили менеджер автозавантаження. Тепер він дозволяє ще більш гнучко і ефективно налаштовувати процес запуску операційної системи.

Для windows 10 і 8.1 з’явилася інтеграція з операційною системою по відключенню непотрібних записів автозавантаження.

Відключена запис залишається видимою, але виводиться у вигляді закресленого елемента.

Видалення непотрібних програм

Додали можливість видалення програми, до якої відноситься запис автозапуску. Наприклад, ви помітили запуск якоїсь програми разом з системою, яка вам вже давно не потрібна. Прямо з менеджера автозавантаження можна ініціювати процес видалення за допомогою кнопки ” видалити % назва програми%” на нижній інформаційній панелі.

Також ви можете перейти до інструменту “програми” безпосередньо з автозавантаження, якщо в контекстному меню виберіть пункт “відкрити в програмах” .

Ця можливість доступна тільки для тих записів, які асоційовані із зареєстрованою у відповідних розділах системи програмою.

Тепер видалити запис з автозавантаження можна одним з двох способів: просте видалення і захищене.

У першому випадку запис буде просто видалена зі списку, але це не гарантує, що вона не з’явиться знову. Цей метод рекомендується до використання за замовчуванням.

Якщо використовувати захищене видалення, що крім виключення елемента зі списку, reg organizer буде стежити за тим, щоб вона не з’явилася там знову. Такий варіант буде корисний, наприклад, коли якась програма створює записи в автозавантаженні для виконання якихось завдань, і це не можна відключити в налаштуваннях тієї програми.

Захищені записи

Додана підтримка служб windows 10 і 8.1, які працюють в захищеному режимі. Їх не можна модифікувати, що тепер відображено в інтерфейсі користувача.

Фіксація налаштувань автозапуску

“захистити від зміни часу відкладання” (для відкладених записів) і “не давати включитися” (для відключених).

Це необхідно в тих випадках, коли ви не хочете, щоб створили ці записи додатки змінювали порядок з завантаження або знову запускалися при старті (для відключених).