Realme розкрила ключові характеристики смартфона narzo 50a-чіп mediatek і батарея на 6000 ма·год

51

У прийдешню п’ятницю, 24 вересня, realme проведе презентацію смартфонів серії narzo 50, а також ряду інших продуктів. Компанія вже розкрила ключові характеристики narzo 50a, а також натякнула, що в сімейство увійде більш доступний пристрій під назвою narzo 50i.

Gsmarena.com

Опубліковані сьогодні зображення повідомляють, що narzo a50 буде побудований на базі чіпсета mediatek helio g85 з максимальною тактовою частотою 2 ггц. Новинка отримає велику батарею на 6000 ма * год з підтримкою 18-вт зарядки.

Gsmarena.com

В якості екрану буде використовуватися 6,5-дюймова ips-матриця з роздільною здатністю hd+. Смартфон зможе похвалитися потрійною основною камерою з роздільною здатністю головного сенсора в 50 мп. Фронтальна камера буде представлена одним 8-мп датчиком, розташованим в каплевидному вирізі у верхній частині екрану.

Gsmarena.com

Очікується, що narzo 50i стане набагато простішим і, відповідно, доступним пристроєм. Передбачається, що смартфон отримає одинарну основну камеру, чіп mediatek початкового рівня, екран hd+ і android 11.