Razer представила дротову ігрову мишу basilisk v3 вартістю $70

69

Razer представила дротову ігрову мишу basilisk v3. Новинка отримала кілька нових функцій, в порівнянні з попередньою моделлю basilisk v2. До того ж вартість новинки знизилася на $10, і тепер становить $69,99. Razer basilisk v3 вже надійшла в продаж.

Theverge.com

Найголовнішим нововведенням у свіжій миші стало колесо прокрутки. Поруч з ним розташувалася кнопка, яка дозволяє перемикатися між режимом ступінчастою прокрутки з тактильною віддачею і режимом вільного обертання. У програмі razer synapse також є функція, яка дозволяє автоматично перемикатися між цими режимами прокрутки в залежності від дій користувача.

Зовні basilisk v3 від попередньої basilisk v2 дозволяє відрізнити фірмове підсвічування chroma rgb. Підсвічуються логотип razer, окантовка колеса прокрутки і напівпрозора смуга в нижній частині миші. Крім того, v3 отримала незнімну кнопку перемикання чутливості на бічній грані і позбулася механізму, призначеного для підвищення зусилля на колесі прокрутки.

Theverge.com

Варто відзначити, що завдяки досить строгому і ергономічному дизайну, а також широкій функціональності, razer basilisk v3 підійде не тільки геймерам, а й усім користувачам, які потребують зручної і якісної миші для повсякденного використання.