Приховані локації в іграх, які ви не повинні були знайти

25

Розробники відеоігор часто залишають у своїх проектах безліч секретів, щоб гравці витрачали купу часу на їх пошуки. Проте бувають і такі випадки, коли творці випадково залишають в грі якийсь контент, який ніхто не повинен бачити, але в теорії дістатися до таких «секретних матеріалів» все ж реально. Це добірка прихованих локацій, які намагалися заховати від нас, але не змогли.

Обсерваторія з bioshock infinite

Почнемо з багатостраждальної bioshock infinite, яку неодноразово переробляли з нуля і намагалися змінити, щоб гідно завершити серію. Результат все ж сподобався багатьом гравцям, але мало хто знає, що перед релізом з гри нещадно вирізали величезну кількість контенту. Про це можна було дізнатися по файлам гри і деяким інтерв’ю творців. Проте одну секретну локацію все-таки залишили, і при великому бажанні в неї все ж можна потрапити.

В bioshock infinite є момент з «морем дверей». Під час цієї сцени ви будете намагатися увійти в безліч дверей, за кожною з яких знаходиться альтернативна реальність зі своїми версіями головних героїв. Так ось, якщо використовувати в потрібний момент глітч, ви зможете потрапити за одну з недоступних дверей і опинитися в засніженій локації. Перед вами з’явиться довгий міст, який веде до покинутої обсерваторії. Виглядає місце просто заворожуюче, але воно абсолютно порожнє. Тобто це частина того контенту, який не збиралися використовувати, але з якихось причин не вирізали. Насправді багато хто досі ламає голову, що могло відбуватися в цій обсерваторії, але, на жаль, ми цього вже ніколи не дізнаємося.

Приховані кімнати в honey bee з final fantasy 7

І в оригінальній final fantasy 7, і в рімейку можна потрапити в дивне місце під назвою honey bee. Це такий собі бордель для багатіїв, де їх обслуговують одягнені в костюми бджіл дівчата. Локація доступна всім і кожному, тому ніяких спеціальних дій, щоб в неї потрапити, робити непотрібно. Проте далеко не всі знають, що в файлах гри виявили додаткові кімнати для honey bee, які так і не увійшли в гру.

Цей приклад трохи вибивається з концепції нашої добірки, тому що звичайний гравець не зможе зайти в приховані приміщення, але сама по собі ситуація заслуговує на увагу. Справа в тому, що в секретних кімнатах можна побачити чоловіків в купальниках, для яких навіть прописані діалоги. Вони досить примітивні і мало чим відрізняються від дівчат, які працюють в honey bee, але ви тільки вдумайтеся! розробники final fantasy 7 на повному серйозі хотіли додати в бордель ще один бордель, тільки вже для заможних жінок. Навіть не знаю, як би на таке подивилися в 1997 році, особливо враховуючи відверті прикиди модельок офіціантів, але творці, мабуть, вчасно вирішили дати задню і залишити це місце в якості сюрпризу для датамайнерів.

Незважаючи на те що світ skyrim досить великий і зберігає безліч секретів, мова піде не про приховані місця на карті. Справа в тому, що при бажанні ви можете потрапити в спеціальну кімнату, яка знаходиться взагалі за межами гри і була призначена, судячи з усього, для тестування проекту. Для цього достатньо прописати в консолі»coc qasmoke”.

Опинившись в загадковій кімнаті, ви виявите, що тут знаходяться всі існуючі в грі предмети. Крім цього, тільки тут ви можете закликати будь-яких істот і перетворити в кого завгодно свого героя. Найцікавіше «що» тестова ” кімната відмінно змодельована і виглядає як частина закінченої гри. Чому розробники перед релізом не видалили це місце-невідомо. Можливо, вони вирішили перетворити його в одну з пасхалок, а може просто так поспішали, що забули. У будь-якому випадку знахідка вийшла досить забавною, так що якщо не знали про це, то спробуйте потрапити в «тестову» кімнату, там реально весело.

Печера іменинника з doom

До кінця незрозуміло, секретна це кімната, яку хотіли приховати або просто прикольна пасхалка вdoom (2016), але дістатися до цього приміщення не так просто, як здається. Справа в тому, що потрапити туди можна на рівні царство титану, якщо розгледіти вузький прохід серед текстур. Причому саме в цьому місці вони розташовані так, що ніби спеціально відсвічують абсолютно все і роблять прохід непомітним. Швидше за все, на пошуки вам знадобиться кілька годин, так що краще відразу глянути проходження і зрозуміти, де конкретно знаходиться щілину.

Потрапивши в кімнату, ви виявите, що тут хтось святкував свій день народження, правда хлопець робив це досить давно і вже встиг перетворитися в скелета зі святковим ковпаком на голові. Також тут є кульки з привітаннями і майже цілий торт. Виглядає все це досить забавно, так що відшукати цю секретну кімнату однозначно варто, чисто щоб глянути, як може виглядати свято всередині старої печери.

Saints row iv сповнена несподіванок, і наявність секретної кімнати не стало винятком. Якщо ви вирішите просто прошвирнуться по місту, то зверніть увагу, що можна зайти в величезну кількість будівель. Так ось, в одному з них можна зустріти двері з написом «employees only». Досить вистрілити в двері, щоб вона відкрилася, і ви потрапите в по-справжньому дивне місце.

У цьому приміщенні ви побачите свого роду тир, де замість мішеней будуть картонні голови розробників. Після пострілу в кожну з них вони забавно розлітаються і залишають після себе феєрверк. А ще тут можна знайти унікальний пістолет, який неможливо отримати по ходу проходження. Причому модель цієї зброї практично один в один скопійована з легендарного жучка з фільму «люди в чорному». Він навіть володіє значною віддачею, коли ви починаєте з нього стріляти, як все в тому ж кіно. Так що якщо ви вирішите прочесати світsaints row iv, то обов’язково спробуйте знайти цю кімнату, там цікаво.

Кімната з усім лутом з fallout 76

Не секрет, що вfallout 76 на старті було купа проблем, і гра швидко стала одним з найбільших провалів bethesda за останні 10 років. Проте тільки одиниці змогли знайти секретну кімнату, яка кардинально ламала баланс і вбивала весь інтерес до проекту. Загалом, розробники так поспішали з релізом, що забули видалити з проекту «тестову» кімнату, де можна було знайти весь існуючий в fallout 76 лут. Тобто ви могли пробратися в це місце вже на перших рівнях і потягти з собою найкрутіше зброю і броню. Круто? ну, якщо ви не той чувак, якому потім регулярно діставалося від злодюжок, які побували в цій кімнаті, то так. В іншому випадку ця помилка може коштувати закриття fallout 76.

На щастя для розробників, вони досить швидко виявили свій косяк і видалили кімнату з гри. Проте кілька гравців все-таки примудрилися в неї потрапити. На даний момент невідомо, що потрібно було зробити, щоб відкрити її, але якщо покопатися на тому ж reddit, то знайти скріни з цим місцем реально. У якийсь момент гравці, яким все ж сподобалася fallout 76, почали справжній бойкот. Правда це той випадок, коли розробники швидко звернули увагу на проблему і усунули її. Але навіть незважаючи на це, знайти щось подібне в mmo досить забавно.

Гараж розробника з left 4 dead 2

Здавалося б, при наявності декількох компаній і з десяток карт вleft 4 dead 2 повинно було бути кілька секретних приміщень, але на ділі виявилося тільки одне. Під час проходження кампанії the last stand на другій місії можна побачити старий гараж. Він буде закрити залізними дверима, але це не завадить вам пробратися всередину. Досить нанести пару десятків ударів зброєю ближнього бою, і двері магічним чином відкриється.

Ви потрапите в кімнату розробника гри, який якраз займався створенням карт дляleft 4 dead 2 до того, як його наздогнала болісна смерть. Тіло бідолахи ви теж побачите, так що немає ніяких сумнівів, що це один з творців проекту. Також в цьому приміщенні можна знайти покращений лом, який набагато ефективніше в бою, ніж будь-яке інше зброю ближнього бою в грі. Більше в кімнаті немає нічого цікавого, але вона сама по собі досить прикольна, та й це, як на мене, дуже оригінальний спосіб заховати секретну зброю в грі.

World of warcraft

А закриває нашу добірку безсмертний світ, в якому знайшлося місце просто величезній кількості секретних локацій з цікавим наповненням. Причому деякі з них розробники ніби ховали спеціально, тому що вони зроблені настільки добре, що могли спокійно увійти в релізну версію. Проте на те, щоб розповісти про всі секрети, піде занадто багато часу, тому я вирішив виділити 2 найвідоміших і моторошних таємних кімнат.

По-перше, ви можете пройти через текстури в скелястому піку, перебуваючи в оргріммарі. Досить кілька разів потикатися в стіну і в підсумку ви потрапите всередину, а потім зможете підлетіти на самий верх. Там можна знайти мініатюрний склеп з вічно палаючої свічкою іІніціалами wkm. До кінця незрозуміло, кому присвячено це поховання, але, швидше за все, одному із загиблих.

По-друге, при бажанні можна потрапити в таємну гробницю під містом каражан, куди, мабуть, спеціально обмежили доступ. Справа в тому, що це найпохмуріше місце з існуючих в грі. Тут ви побачите басейн з горою трупів, які спливли ногами вгору. В принципі це пояснює, чому локацію вирішили закрити, адже рейтинг гри однозначно не розрахований на подібні сцени, але чому в підсумку не видалили її остаточно, залишається загадкою. Правда в майбутніх аддонах досить жорстокі місця все ж зустрічалися, тому реальні причини відмови від цих двох секретних місць ми, скоріше за все, вже ніколи не дізнаємося.

На цьому наша добірка секретних локацій з ігор, які ви не повинні були побачити, підійшла до кінця. Розробники як могли намагалися захистити гравців від цих таємничих місць, але цікавість завжди перемагало. Пишіть в коментарях, чи знайшли хоч одну з локацій нашої добірки і які ще таємниці розробників вам вдавалося розкрити?