Проходження сюжетної лінії far cry 6 займає в середньому 25 годин

40

Остання версія ubisoft не сильно відрізняється від попередніх ігор серії wreck ‘ em up з відкритим світом, тому, якщо ви були задоволені кількістю часу, який вам знадобилося, щоб знищити культистів монтани в far cry 5, наприклад, вас влаштує і проходження far cry 6. Звичайно, враховуючи структуру довільної форми серії, під час гри будуть спостерігатися дикі варіації.

Тривалість far cry 6 типова для серії, час, необхідний для перегляду титрів в far cry 6, природно, буде варіюватися в залежності від того, як ви в неї граєте, але не очікуйте, що воно буде занадто сильно відрізнятися від попередніх ігор серії.

Заступник головного редактора лорен ейткен pc gamer провела за грою близько 25 годин . Однак це включало деякі додаткові завдання, яких, як і слід було очікувати, предостатньо, які доповнюють основні сюжетні місії. Тим часом, вона каже, що якщо ви скинете складність до мінімуму, це може зайняти у вас від 15 до 20 годин . Для гравців, які хочуть все це побачити і на максимальній складності, то проходження займе 30-35 годин .

Як визволитель ярана дані рохас, у вас буде злий диктатор, антон кастільо, в прицілі вашого cd-плеєра, який з якоїсь причини стріляє з макарени. Але перш ніж ви доберетеся до нього, вам доведеться відвойовувати ретельно охоронювані аванпости – крадькома або з ракетницею в рюкзаку – полювати за ще більш безглуздою зброєю і подружитися з собакою-сосискою по кличці чорізо.