Проходження Fallout 76 займе не менше 200 годин реального часу

269

Ігри серії Fallout завжди відрізнялися масштабом і пропонували більше 100 годин геймплея і унікальних пригод, які можна знайти на свою п’яту точку в постапокаліптичній Північній Америці. Виходить незабаром Fallout 76 не збирається обходити стороною славні традиції серії і піде ще далі. По всій видимості, якщо вірити словами директора ігри Кріса Майера, Fallout 76 стане наймасштабнішою грою за більш ніж 20-річну історію серії.

Крім основної сюжетної компанії (так, без неї теж не обійшлося, хоч гра і позиціонується як мнопользовательское пригода), в грі Fallout 76 гравець завжди зможе знайти для себе заняття у відкритому світі гри. За підрахунками розробників, дослідження всього доступного додаткового контенту може зайняти у геймера не менше 150 годин реального часу. І при цьому не враховується сюжетна компанія ще на кілька десятків годин.

А якщо раптом таких чисел для кого-то недостатньо, то Bethesda пообіцяла, що протягом кількох років після виходу Fallout 76 гра буде підтримуватися на постійній основі. Тому можна очікувати поповнення асортименту зброї, броні і збільшення кількості монстрів і додаткових завдань. Не виключається і додавання нових локацій і це при тому, що світ гри в чотири рази перевершує по площі Fallout 4.

Кріс Майєр також запевнив, що наявність мультиплеєра – це не недолік, а навпаки благо, яке зробить геймплей в Fallout 76 ще більш напруженим, а виживання природніше:

Ви будете грати як в групах, так і в одиночці. І в той момент, коли ви почнете слухати аудіозаписи, читати історії в комп’ютерних терміналах, вникаючи в історію гри, ви ніколи не зможете відчути себе по-справжньому в безпеці. Адже в будь-який момент до вас може підкрастися супротивник. Чим більше ми тестували гру, тим більше почали розуміти, що саме мультиплеер зможе виділити гру серед інших релізів в серії і підкреслить небезпека постапокаліптичного світу – сказав Кріс Майєр.

Офіційний вихід Fallout 76 запланований на 14 листопада, а вже з сьогоднішнього дня власники консолі Xbox One можуть приєднатися до бета-тесту гри. А вже 30 жовтня Пк-гравці і власники PS4 теж зможуть взяти участь у беті Fallout 76.Детальніше про гру ви можете прочитати в нашій .

Джерело: http://3das.com.ua/