Проект робопса з raspberry pi збирає інвестиції на kickstarter

76

Це не епізод з “чорного дзеркала” або робот з роману ніла стівенсона, це собака-робот з проекту на kickstarter і він працює на raspberry pi 4.

Mini pupper висотою всього 16,5 см і він розроблений на основі робота stanford pupper з відкритим вихідним кодом. На відміну від цього досить незручного і дорогого робота, mini pupper поставляється в повністю пластиковому корпусі і за набагато більш розумною ціною.

“mini pupper-це робот у формі собаки, призначений для стимулювання і розширення можливостей вашої творчості”, – йдеться на сторінці проекту kickstarter. Mini pupper-це відкрита платформа, що працює під управлінням ubuntu або ros (операційна система роботів). Raspberry pi 4b виконує функцію мозку в цьому роботі-собаці і відповідає за рухи і координацію в просторі.

Крім pi, ключем до дивно моторного руху робота є набір настроюваних сервоприводів, що керують його кінцівками. Заявлені 12 ступенів свободи означають, що він може вести себе як справжня собака. “ми хотіли, щоб він мав індивідуальність, був доступним і залучав людей”, – кажуть розробники. Він використовує камеру та lidar для відображення навколишнього середовища, а також включає технологію slam та opencv ai для навігації.

Розроблений в основному як освітній інструмент(хоча хто б не хотів, щоб він просто бігав у вас вдома ?), зараз в розробці цілий онлайн-курс, присвячений розумінню і вивченню того, як працює mini pupper. За додатковою інформацією слідкуйте за творцем mangdang в twitter .

На момент написання статті кампанія в kickstarter збільшилася приблизно в 14 разів у порівнянні з первісною метою, і до її виконання ще залишилося 29 днів. За заставу в розмірі близько 350 доларів ви отримаєте набір для супер ранніх досліджень, який включає робота, корпус, акумулятор і зарядний пристрій. Пам’ятайте, що краудфандинг проекту не є гарантією отримання готового продукту. Підтримка краудфандінгового проекту схожа на інвестиції: ви вірите в проект і хочете, щоб він увінчався успіхом. Ви не купуєте товар в роздріб.